Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Belarus

28 Nën 08:47 ,

OFERT OFERT OFERT��

4 500 EUR

22 Nën 18:45 ,

Shitet

5 000 EUR

13 Nën 20:16 ,

Belarus650

10 Nën 18:19 ,

Belarus

3 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Nën 11:34 ,

Disk zvarranik

900 000 LEK

09 Nën 07:33 ,

Zitor Belarus 920

15 000 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Nën 16:33 ,

Zetor jinma

500 000 LEK

03 Nën 17:35 ,

Belarus 650

19 Tet 08:29 ,

belarus tk

07 Tet 13:59 ,

GOMA BKT

01 Tet 23:19 ,

Rimorkio

1 EUR

26 Sht 20:16 ,

Trakror

6 000 LEK

26 Sht 18:36 ,

Belarus 82

25 Sht 22:56 ,

Shitet

8 000 EUR

16 Sht 19:14 ,

Traktor Belarus +plug

3 500 000 LEK

05 Sht 16:31 ,

Shes zetor Belarus

2 000 EUR

05 Sht 16:23 ,

Shes zetor Belarus

2 000 EUR

05 Sht 16:23 ,

Shes zetor Belarus

2 000 EUR

27 Gush 16:41 ,

JCB

9 000 EUR

25 Gush 18:28 ,

Belarus ne shitje

2 000 EUR

24 Gush 16:48 ,

Shitet rimorko dhe diske

1 700 LEK

18 Gush 16:12 ,

Shitet TK-82.

4 000 EUR

16 Gush 22:48 ,

Traktor belarus

4 500 EUR

13 Gush 15:05 ,

TK-82

4 000 EURNë fillim