Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë të tjera për Bujqësi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina të ndryshme bujqësore të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni gjithçka që ju duhet për bujqësi në MerrJep.al. Pjesë të ndryshme për traktorë dhe makina lidhëse si frez, plug, makina korrëse, korrëse bari, Autokombajne, dhe pjesë të tjerë për të punuar tokën. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe shit pajisje të ndryshme për Traktorë dhe për mjete tjera bujqësore. Nëse posedoni Traktorë, Kombajne, Frez, Plug nga markat e ndryshme apo pjesë për këto ju mund ti shisni në MerrJep.al.23 Mar 11:09
Linku:
Dyqani Të tjera , Durrës

Super oferte

550 LEK


Sot 08:02 Dyqani Të tjera , Durrës

Mikro Plug 3 Vesh 9"

50 000 LEK

26 Mar 21:10 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 2 vesh 12"

26 Mar 21:10 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 2 vesh 10"

26 Mar 21:10 Dyqani Të tjera , Fier

Plug 2 vesh 14"

26 Mar 21:10 Dyqani Të tjera , Tiranë

Plug 2 vesh 16"

26 Mar 21:09 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 2 vesh 8"

65 000 LEK

26 Mar 20:49 Dyqani Të tjera , Durrës

Rimorkio me 1 aks, 2ton

26 Mar 20:49 Dyqani Të tjera , Durrës

Mikro Plug 2 Vesh 9"

26 Mar 20:48 Dyqani Të tjera , Durrës

Mikro Plug 4 Vesh 9"


Keni nevojë për Traktorë apo pjesë të tjera për bujqësi? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, në mesin e mijëra njoftimeve ju mund ta gjeni atë që po kërkoni duke i filtruar njoftimet apo duke kërkuar për mjetin e caktura në kutinë e kërkimit.


Të gjitha mjetet për bujqësi në një vend


Gjeni ofertat më të mira për makinerit bujësore në Shipëri. Shikoni njoftimet për mjete të ndryshme si Goma për Traktorë (Kleber, GoodYear, Petlas etj), Freza, Plug dhe pjesë për to, Kabina për Traktorë, Kosa për Traktorë, Pompa nafte, Hidralulike të ndryshme dhe shumë pjesë tjera që ju nevojiten për bujqësi. Blej Traktorë dhe pjesë të tjera online në tregun më të madhë - MerrJep.al.


Nëse posedoni makineri bujqësore nga markat e ndryshme si John Deere, Fiatagri, Welger, Gallignani, Deutz Fahr, Fiat, Fendr Farmer, Massey Ferguson, dhe të tjera, ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani dhe shit Traktorë apo mjete tjera bujqësoreNë fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione