Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:25 Të tjera , Korçë

Rimorke

500 LEK

28 Mar 16:27 Të tjera , Korçë

makin gruri

24 Mar 18:48 Të tjera , Korçë

Shiten makina buqesore te reja.

170 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Mar 14:42 Të tjera , Korçë

kultivator

2 500 LEK

24 Mar 14:08 Të tjera , Korçë

limorke

111 LEK

24 Mar 14:05 Të tjera , Korçë

freze

2 000 LEK

24 Mar 14:04 Të tjera , Korçë

pompe

500 LEK

24 Mar 14:04 Të tjera , Korçë

skalistire

2 222 LEK

24 Mar 14:00 Të tjera , Korçë

pompe

500 LEK

24 Mar 13:59 Të tjera , Korçë

skalistire

1 700 LEK

24 Mar 13:59 Të tjera , Korçë

limorke

111 LEK

24 Mar 13:59 Të tjera , Korçë

skalistire

111 LEK

23 Mar 17:31 Të tjera , Korçë

Shiten agregate

20 Mar 00:13 Të tjera , Korçë

Plug

1 LEK

20 Mar 00:09 Të tjera , Korçë

Shitet plugu

1 LEK

19 Mar 13:57 Të tjera , Korçë

Freze

19 Mar 08:16 Të tjera , Korçë

Clas jaguar 695

20 000 EUR

15 Mar 15:21 Të tjera , Korçë

freze

2 300 LEK

10 Mar 01:40 Të tjera , Korçë

pompe vaditae italjane

700 LEK

05 Mar 22:25 Të tjera , Korçë

welger

05 Mar 09:30 Të tjera , Korçë

Kombanje Fostrit 514

1 EUR

04 Mar 22:10 Të tjera , Korçë

Makine mbjellese

2 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Mar 22:26 Të tjera , Korçë

Shitet mblethse bari

15 000 LEK

02 Mar 21:11 Të tjera , Korçë

Shitet galigani 7100

30 000 LEK

02 Mar 17:55 Të tjera , Korçë

Pompe sperkatse

2 200 LEK

01 Mar 11:11 Të tjera , Korçë

Plug dhe freze

2 000 EUR

27 Shk 15:37 Të tjera , Korçë

Shes Plug dysh

1 LEK

25 Shk 14:00 Të tjera , Korçë

Mjelese qumshi lope dele dhi

25 Shk 13:20 Të tjera , Korçë

Freza te ndryshme

1 LEK

25 Shk 13:20 Të tjera , Korçë

Pompa sperkatje tani edhe me keste

1 EUR

25 Shk 13:14 Të tjera , Korçë

Shperndarese plehu shiten edhe me keste

1 LEK Çmimi me zbritje

25 Shk 13:14 Të tjera , Korçë

Pompa sperkatje dhe makineri bujqesore

1 EUR

25 Shk 13:11 Të tjera , Korçë

Mulli bloje per blektori

1 LEK

25 Shk 13:11 Të tjera , Korçë

Plugje te perdorur okazion

1 LEK

25 Shk 13:11 Të tjera , Korçë

Plugje oferte

1 EUR Çmimi me zbritje

21 Shk 17:55 Të tjera , Korçë

freze

1 200 LEK

14 Shk 19:55 Të tjera , Korçë

Pompe sperkatse

2 200 LEK

13 Shk 12:30 Të tjera , Korçë

Freze kubota

600 EUR

07 Shk 20:03 Të tjera , Korçë

Plug

350 EUR

06 Shk 18:46 Të tjera , Korçë

Mbledhese Jonxhe

1 200 EUR

31 Jan 18:14 Të tjera , Korçë

pompe

111 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione