Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:47 Të tjera , Fier

Freze Gjermane me Garnaci

2 700 LEK

Dje 17:43 Të tjera , Fier

Shitet mbledhëse bari

120 000 LEK

Dje 17:43 Të tjera , Fier

Makin mbjedhse

1 700 LEK

26 Mar 21:10 Dyqani Të tjera , Fier

Plug 2 vesh 14"

26 Mar 19:35 Të tjera , Fier

Landini 6860

26 Mar 17:15 Të tjera , Fier

Plug 2she nardi orgjinal c5

1 LEK

26 Mar 12:43 Të tjera , Fier

Trasmesjon me freksjon

1 LEK

26 Mar 12:40 Të tjera , Fier

Paraplore plugu 3she rrotullus

1 LEK

26 Mar 12:36 Të tjera , Fier

Shitet plugu 2she me spostim

1 LEK

26 Mar 12:33 Të tjera , Fier

Shitet ose ndrrohet plugu belarus

1 LEK

24 Mar 14:08 Të tjera , Fier

Shitet sharr STIHL

550 LEK

22 Mar 17:58 Të tjera , Fier

Freze Gjermane me Garnaci

2 700 LEK

22 Mar 17:14 Të tjera , Fier

Gome 16 9 34 radjale

1 LEK

21 Mar 23:15 Të tjera , Fier

Gome 16 9 34 kushton 100milek

100 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Fier

Paraplore plugu 3she rrotullus

1 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Fier

Shitet plug belarusi 90cm

1 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Fier

Plug 2she me sposti. Per 25 55 kuaj fuqi

1 LEK

20 Mar 00:25 Të tjera , Fier

Freze

2 700 LEK

18 Mar 12:28 Të tjera , Fier

Shitet freza komer 270 cm

3 700 LEK

17 Mar 17:41 Të tjera , Fier

Shitet

1 LEK

16 Mar 19:33 Të tjera , Fier

Mbledhse bari

1 LEK

16 Mar 12:42 Të tjera , Fier

Shitet trasmesjoni me freksjon

150 LEK

16 Mar 12:39 Të tjera , Fier

Shitet plugu 2she me spostim

1 LEK

16 Mar 12:35 Të tjera , Fier

Shitet plug 3she kap 90 cm shitet ndrrohet

1 LEK

16 Mar 12:24 Të tjera , Fier

Shiten paraplore plugu nga te dyja anet

1 LEK

14 Mar 23:00 Të tjera , Fier

Shitet kubota 26

6 000 LEK

11 Mar 23:33 Të tjera , Fier

Shitet rryl freze 165 185 cm

150 LEK

11 Mar 23:30 Të tjera , Fier

Plug 2she me sposti. Per 23 50 kuaj fuqi

1 LEK

11 Mar 23:27 Të tjera , Fier

Shitet plug 3she kap 90 cm shitet ndrrohet

1 LEK

11 Mar 20:52 Të tjera , Fier

Shitet kubota 26

6 000 LEK

10 Mar 20:36 Të tjera , Fier

Shiten

1 LEK

10 Mar 02:22 Të tjera , Fier

Karoce per freze

3 500 LEK

09 Mar 06:03 Të tjera , Fier

Tako traktiri

200 LEK

08 Mar 21:16 Të tjera , Fier

shitet plug 3 vesh 5 c

2 700 LEK

08 Mar 21:01 Të tjera , Fier

Shitet Plugu…3 ose ndrrohet me 2

2 700 LEK

07 Mar 14:54 Të tjera , Fier

2she me spostim per 23 50 kuaj

1 LEK

07 Mar 14:50 Të tjera , Fier

3she kap 90cm ose ndrrohet

700 LEK

07 Mar 14:29 Të tjera , Fier

Plyg Otman

07 Mar 12:46 Të tjera , Fier

Impjant vaditje 300 metra

1 EUR

06 Mar 18:02 Të tjera , Fier

Paraplore plugu 3she rrotullus

1 LEK

06 Mar 17:59 Të tjera , Fier

Me spostim 23 50 kuaj

1 LEK

06 Mar 17:56 Të tjera , Fier

Shitet plug 3she kap 90 cm shitet ndrrohet

1 LEK

05 Mar 22:05 Të tjera , Fier

Plyk

270 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione