Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Shitet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 13:44 Të tjera , Elbasan

Freze maschio

180 000 LEK

21 Mar 00:44 Të tjera , Elbasan

Zetor

1 EUR

21 Mar 00:38 Të tjera , Elbasan

Rimorkio karroca

1 EUR

20 Mar 06:55 Të tjera , Elbasan

Frez

500 LEK

18 Mar 15:29 Të tjera , Elbasan

Shitet

550 LEK

18 Mar 09:34 Të tjera , Elbasan

Freze maleti 2 m

1 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Mar 06:56 Të tjera , Elbasan

Zetora në shiten

500 EUR

13 Mar 14:56 Të tjera , Elbasan

U shit ✅

10 Mar 00:51 Të tjera , Elbasan

Sharra

1 300 EUR

01 Mar 08:54 Të tjera , Elbasan

Shiten

28 Shk 16:46 Të tjera , Elbasan

Rimorkio

28 Shk 16:16 Të tjera , Elbasan

Zetor

28 Shk 15:48 Të tjera , Elbasan

Shitet zetor

28 Shk 14:37 Të tjera , Elbasan

Zetor

1 EUR

27 Shk 13:43 Të tjera , Elbasan

Shitet per arsye mosperdorimi

16 Shk 10:40 Të tjera , Elbasan

Shitet

550 LEK

15 Shk 07:47 Të tjera , Elbasan

Bot uji dhe karburanti

1 500 LEK

06 Shk 21:22 Të tjera , Elbasan

Gabina zetori

23 Jan 13:13 Të tjera , Elbasan

Shitet ose ndrrohet

600 EUR

23 Jan 10:23 Të tjera , Elbasan

Shitet Freza

1 800 LEK

23 Jan 10:22 Të tjera , Elbasan

Plug 3 Shitet ose nderrohet

600 EUR

06 Jan 22:00 Të tjera , Elbasan

Plug rrotullus

21 Nën 16:08 Të tjera , Elbasan

Njoftim

01 Nën 13:09 Të tjera , Elbasan

Shitet Freza

30 Tet 10:39 Të tjera , Elbasan

Sharr mermeri

1 LEK

29 Tet 17:31 Të tjera , Elbasan

Mbledhe ulliri

120 LEK

27 Tet 11:33 Të tjera , Elbasan

Brumatrice per fabrik vaji

3 000 EUR

23 Tet 11:34 Të tjera , Elbasan

Shitet bot uji

1 500 EUR

10 Tet 08:21 Të tjera , Elbasan

Freze 1.65m

1 400 LEK

08 Tet 12:36 Të tjera , Elbasan

Freze toke

1 200 EUR

09 Sht 22:13 Të tjera , Elbasan

Diferencjal per zetor cek

1 LEK

18 Gush 19:49 Të tjera , Elbasan

Shes plug dhe rimorko.

09 Gush 16:25 Të tjera , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

19 Korr 20:55 Të tjera , Elbasan

Shitet Makine Qepese duhani

600 EUR

10 Qer 18:39 Të tjera , Elbasan

plug 3 vesh

10 Qer 18:36 Të tjera , Elbasan

Super oferte!!!

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione