Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Shk 18:13 Të tjera , Mat

Fuqi Vere

10 Qer 22:48 Të tjera , Mat

Dumdum kinez

1 800 LEK

11 Nën 14:53 Të tjera , Mat

rrimorke

220 EUR

06 Maj 11:40 Të tjera , Mat

Shiten Ingranazhe.goma.beg vadites

28 Pri 03:08 Të tjera , Mat

Mledhse bari

550 LEK

15 Pri 00:13 Të tjera , Mat

Zitor

3 500 LEK

04 Shk 17:12 Të tjera , Mat

Shitet Mledhse bari

500 LEK

01 Shk 16:03 Të tjera , Mat

Plug 3 vesh

850 EUR

11 Jan 17:54 Të tjera , Mat

Okazion Gaterr

10 000 EUR

11 Jan 17:00 Të tjera , Mat

Okazion Gaterr 10 000

10 000 EUR

14 Gush 07:07 Të tjera , Mat

Zitor

100 000 LEK

07 Qer 16:36 Të tjera , Mat

Shitet freze origjinale

03 Qer 08:35 Të tjera , Mat

Rrotulluse

30 Korr 08:27 Të tjera , Mat

Shitet plug imt

400 LEK

20 Korr 19:28 Të tjera , Mat

Paisje per krasitje lulishte

3 999 LEK

17 Qer 07:51 Të tjera , Mat

pomp ujti trafazore

450 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 22:47 Të tjera , Mat

FREZE GJERMANE

1 000 EUR

24 Mar 11:18 Të tjera , Mat

Plug Slloven

1 800 EUR

23 Mar 16:35 Të tjera , Mat

OKAZION FREZE GJERMANE

1 300 EUR

17 Mar 13:18 Të tjera , Mat

freze

1 500 EUR

15 Tet 16:11 Të tjera , Mat

Kubota

5 000 LEK

17 Pri 20:23 Të tjera , Mat

Zetor

05 Shk 14:54 Të tjera , Mat

Rrimorkjo

10 Tet 10:37 Të tjera , Mat

Freze dore benzin 6 kuaj

450 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 10:43 Të tjera , Mat

Motorrkorrese bcs NAFT

1 900 LEK

27 Nën 19:09 Të tjera , Mat

Freza terra

3 600 EUR

20 Korr 12:42 Të tjera , Mat

Gaz 63

02 Korr 23:53 Të tjera , Mat

LAMBURGINI

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione