Kukës | Makina bujqësore dhe pyllore | Të tjera

27 Tet 21:30 ,

Mikser 8 kubik

3 300 EUR Çmimi me zbritje

27 Tet 13:22 ,

tersher

22 Tet 23:21 ,

Mishelator STRATMANN

6 500 EUR

13 Tet 20:30 ,

Plug 3

700 EUR

13 Tet 20:30 ,

Bren me susta

900 EUR

13 Tet 20:24 ,

2 Plug Alper

1 500 EUR

16 Maj 19:32 ,

mulli uji

400 EUR

16 Shk 12:33 ,

gjenerator

24 Tet 19:08 ,

Shiten Pllugjt

500 EUR

29 Sht 12:19 ,

Mikser 5 kubik

3 800 EUR

19 Sht 09:01 ,

Gollden

220 000 LEKNë fillim