mbledhse bari | Shkodër | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

18 Nën 20:35 ,

Traktor Fiat

4 200 EUR

07 Mar 13:08 ,

Mbledhse Bari

1 200 EUR

27 Pri 18:31 ,

Mbledhse bari

1 200 EUR

22 Jan 18:41 ,

Zetor IMT 539

10 500 EUR

30 Tet 23:42 ,

U SHIT!!!!

800 EUR Çmimi me zbritjeNë fillim