rimorkio per traktor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

30 Nën 19:09 ,

shiten ose nderrohet

1 100 EUR

24 Nën 10:27 ,

Tractor

4 000 EUR

03 Nën 13:26 ,

traktor

4 000 EUR

20 Sht 21:45 ,

Traktor

11 Sht 20:08 ,

Shitet traktor

850 000 LEK

09 Sht 21:34 ,

vetem shitet

15 000 000 LEK

29 Gush 14:10 ,

traktor

4 000 EUR

14 Maj 22:09 ,

rimorkio

1 LEK

08 Maj 12:37 ,

Traktor tomo vinkovic

2 500 EUR

24 Shk 20:45 ,

Traktori

6 000 LEK

24 Shk 20:29 ,

Shitet Traktori.

6 000 LEK

01 Shk 14:31 ,

Traktor Agri 80 66

13 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Jan 14:28 ,

Traktor

4 000 EUR

18 Jan 20:01 ,

Traktor

2 600 LEKNë fillim