benzine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

22 Nën 11:05 ,

Pomp sperkatje

125 LEK Çmimi me zbritje

22 Nën 10:46 ,

Pomp uji me benzine.

11 000 LEK

06 Sht 12:28 ,

pompe uji me vakum

15 000 LEK

28 Mar 20:53 ,

Shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

27 Mar 21:14 ,

Freze 18 benzine

150 LEK

27 Mar 20:54 ,

Freze 18 benzine

150 LEK

20 Mar 21:35 ,

Frez dore

400 LEKNë fillim