Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesët rezerve Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina bujqësore dhe pyllore | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 03:56 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

Cepa frenash për kombajna Forstrit

15 Maj 22:15 Pjesët rezerve , Durrës

Pjese kembimi korrese bari claas corto, piston akse suporte

1 EUR

02 Maj 22:29 Pjesët rezerve , Durrës

Pjes kembimi kubota GL

19 Pri 14:36 Pjesët rezerve , Durrës

Pjese per E 514

1 LEK

02 Pri 16:34 Pjesët rezerve , Durrës

Pistoncin

18 Mar 22:56 Pjesët rezerve , Durrës

Mbledhese bari claas liner 370

6 000 EUR

18 Mar 22:56 Pjesët rezerve , Durrës

Susta per mbledhese bari fcr italiane

10 LEK

07 Mar 11:57 Pjesët rezerve , Durrës

Shitet ose ndrohet

15 Shk 10:09 Pjesët rezerve , Durrës

Shiten 4 goma te reja nr 13.6/12/38

1 LEK

05 Shk 17:25 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

Pjese Kembimi Origjinale per Disqe NARDI

29 Jan 00:32 Pjesët rezerve , Durrës

Disqe goma traktori pirrelli trelleborg john deere

5 000 EUR

29 Jan 00:17 Pjesët rezerve , Durrës

Hedhse plehu kimik gamberini 300 litra

500 EUR

18 Jan 13:07 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

KIT MOTORRI FIAT 980

33 900 LEK

Online
18 Jan 11:09 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

KIT MOTORRI FIAT 880

30 200 LEK

Online
18 Jan 10:15 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

KIT MOTORRI FIAT 680

23 200 LEK

Online
18 Jan 10:13 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

KIT MOTORRI FIAT 640

23 200 LEK

Online
18 Jan 09:45 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

KIT MOTORRI FIAT 450

18 200 LEK

Online
18 Jan 09:34 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

KIT MOTORRI FIAT 250

13 000 LEK

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina bujqësore dhe pyllore | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kubota Traktor goma BBS goma 16 Ford Lamborghini Tractor Fiat Pompa hidraulike Plug Zetor valfadana Lombardini Traktora Motopomp uji pjese per traktor ford 3000 Eskavator yanmar Jam duke kerkuar nje diferencial te parem per zetor ford 2600 4×4 1978 Pomp uji pjese per zetor cek Pompe nafte goma 12d.4.32 Koka e motorrit Pjese per landini cek 514 Pompa vaditese Pjes llamburxhini 653 6100 Pomp hidrauliku kundra pesha Koka e motorrit same 70 Goma bkd Plug tek Frez goldoni Valpadana Diferencjal per same serenetta Albra dhe xhunto fiat 460 dt Pjes kembimi same 40 Kit motorri per same 6 piston goma 12.4.32 Traktor goldoni Mororr lambordini Case Mbledhëse bari Same 60 Zetor cek pompidrauliku .plug Fiat 80 Steyr 1090 sprinter Kollodok traktor per pjese pomp ford 4000 kosov Case traktor goma 16.9.30 Kit motorri per same Kavo freze pjes per zetora same freza kit motorri same pomp'nafte zetor same motorra per traktor imt 533 Makina mbjellse misri Fiat 450 Ford 3000 Radjator Pjes per dutz Pjese kembimi per zetor ford Pjese kembimi per uetor ford goma per traktor 14930 te reja Kollodok per zetor ford grepa shiten goma pompe'nafte Pjese kembimi per zetor cek 5211 Pompe freksioni per zetor 5211 514mdw kit motorri Kavo plug tek traktor lamborghini Kavo freze per new Holland Pjes per traktora Pomp hidrauliki per John Deere 6100 Belarus pjeae kembimi Radiator ford 3000 traktor i perdor Radiator ford 3000 traktor Shperndarse hidraulik Pomp nafte fiati 1180 6 pistonsh Kubota ZL1-38 (38HP) Sunshine MerrJep Kubota ZL1-38 (38HP) Sunshine Kubota Kembim Kamje cek Pjes per diferencjal zetor cek Ford 7700 Pomp hidrauliku ford

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione