Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesët rezerve Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 22:56 Pjesët rezerve , Durrës

Mbledhese bari claas liner 370

6 000 EUR

24 Shk 15:44 Pjesët rezerve , Durrës

Pjese per E 514

1 LEK

15 Shk 10:09 Pjesët rezerve , Durrës

Shiten 4 goma te reja nr 13.6/12/38

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kubota Traktor goma BBS goma 16 Ford Lamborghini Tractor Fiat Pompa hidraulike Plug Zetor valfadana Lombardini Motopomp uji Traktora pjese per traktor ford 3000 Eskavator yanmar Pomp uji pjese per zetor cek Pompe nafte Pjese per landini Koka e motorrit goma 12d.4.32 cek 514 Plug tek Goma bkd Koka e motorrit same 70 kundra pesha Pjes llamburxhini 653 6100 Pomp hidrauliku Pompa vaditese Frez goldoni Valpadana Diferencjal per same serenetta Pjes kembimi same 40 Kit motorri per same 6 piston goma 12.4.32 Case Albra dhe xhunto fiat 460 dt Traktor goldoni Mororr lambordini Same 60 Zetor cek pompidrauliku .plug Mbledhëse bari Fiat 80 Steyr 1090 motorra per traktor imt 533 zetor same pomp'nafte pjes per zetora same freza kit motorri same Kit motorri per same Kavo freze Case traktor goma 16.9.30 pomp ford 4000 kosov traktor per pjese sprinter Kollodok Ingranazhe bcs Ford 3000 Radjator Pjes per dutz Pjese kembimi per zetor ford Pjese kembimi per uetor ford goma per traktor 14930 te reja Kollodok per zetor ford shiten goma pompe'nafte Pjese kembimi per zetor cek 5211 Pompe freksioni per zetor 5211 514mdw kit motorri Kavo grepa plug tek traktor lamborghini Kavo freze per new Holland Pjes per traktora Pomp hidrauliki per John Deere 6100 Belarus pjeae kembimi Radiator ford 3000 traktor i perdor Radiator ford 3000 traktor Shperndarse hidraulik Pomp nafte fiati 1180 6 pistonsh Kubota ZL1-38 (38HP) Sunshine MerrJep Kubota ZL1-38 (38HP) Sunshine Kubota Kembim Kamje cek Pjes per diferencjal zetor cek Ford 7700 Pomp hidrauliku ford Centralino hidrauliku fiat f 140 kuaj ne shitje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione