Zetor ne Shitje | Njoftimet per Makina bujqësore dhe pyllore ne Përmet


Zetor të përdorur dhe të ri në shitje. Blej Zetor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Zetor në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni Zetor të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë.28 Pri 14:37 ,

internacional 844s

6 LEK

12 Jan 18:54 ,

shitet mulliri

1 500 LEK

30 Maj 14:30 ,

Shes Zetor

21 Jan 11:58 ,

Zetor

1 LEK

09 Tet 13:24 ,

Shitet zetor

800 000 LEK

16 Nën 22:11 ,

shitet disk zetori

500 000 LEK

16 Nën 22:02 ,

shitet zetor fiat newholand

13 000 EUR

11 Tet 10:29 ,

shitet

6 000 LEK

18 Nën 09:17 ,

Okazion


Mijëra njoftime për Zetor të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Blej Zetor të markave më të njohura


Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën me traktor? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej Zetor të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë Zetor të tjerë në shitje.


Blej dhe shit Zetor në MerrJep.al


Bleni dhe shisni Zetor të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktor të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione