Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Moto-Kultivator në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Moto-Kultivator të përdorur dhe të ri në shitje. Blej moto kultivator të ndryshëm në MerrJep.al. Gjeni kultivator nga markat e ndryshme si Imt 509, Lombardini, Goldoni, Maschio 2.50, Gaspardo, Iseki, 186 FA, 173/170F, 178F dhe shumë të tjera me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet ose kërkoni për produktin specifik në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Bleni dhe shisni moto kultivator në tregun më të madhë online - MerrJep.al26 Maj 09:08
Linku:
Dyqani Moto-kultivatorë , Tiranë

Freze dore me nafte

26 Maj 09:04
Linku:
Dyqani Moto-kultivatorë , Tiranë

Freze dore me nafte


Sot 11:15 Moto-kultivatorë , Shkodër

Shiten

200 EUR

Sot 09:01 Moto-kultivatorë , Krujë

Mulli

Dje 22:48 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Disk toke

600 LEK

Dje 21:21 Moto-kultivatorë , Korçë

Freze

800 EUR

Dje 21:17 Moto-kultivatorë , Elbasan

Plug 3 vesh otman

28 Maj 10:04 Moto-kultivatorë , Tiranë

Kultivator

50 000 LEK

27 Maj 22:29 Moto-kultivatorë , Vlorë

Freze Lombardini

1 600 EUR

27 Maj 18:03 Moto-kultivatorë , Fier

plyk tresh

27 Maj 18:02 Moto-kultivatorë , Fier

plyk alper

2 LEK Çmimi me zbritje

27 Maj 18:02 Moto-kultivatorë , Fier

shitet frez italiane me ndrrim xhiro esht e re pak ka punuar

4 000 LEK

26 Maj 22:45 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Shitet okazion per arsye mosperdorimi

1 000 EUR

26 Maj 19:41 Moto-kultivatorë , Elbasan

Shiten grepa si të ri!!

26 Maj 18:25 Moto-kultivatorë , Elbasan

Frez kubote

1 LEK

26 Maj 15:53 Moto-kultivatorë , Durrës

Kultivator Goldoni 14 kuaj super gjendje.

1 200 EUR

26 Maj 09:08 Dyqani Moto-kultivatorë , Tiranë

Freze dore me nafte

26 Maj 09:04 Dyqani Moto-kultivatorë , Tiranë

Freze dore me nafte

26 Maj 04:26 Moto-kultivatorë , Korçë

Freza 165 cm

1 EUR

24 Maj 20:50 Moto-kultivatorë , Kukës

Fahr 8krah me kardon germany gjendje pune Mazgit kosov

560 EUR

24 Maj 20:50 Moto-kultivatorë , Kukës

Freza 160cm Germany në gjendje pune Mazgit kosov

680 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 20:50 Moto-kultivatorë , Kukës

Freza 2.6m në gjendje pune kosov Mazgit 1280€ Howard

1 250 EUR

24 Maj 20:27 Moto-kultivatorë , Kukës

Qapuritse toke 145cm 130cm kardon ska gjendje të mirë pune

1 850 EUR

24 Maj 20:23 Moto-kultivatorë , Kukës

Kultivues toke me disk mrapa 250cm Rabe Germany

980 EUR

24 Maj 20:21 Moto-kultivatorë , Kukës

Plugj në gjendje pune Mazgit kosov km7 Prishtinë-Mitrovicë

999 999 EUR

24 Maj 20:16 Moto-kultivatorë , Kukës

Shiten taniraqa per kultivator dhe motorr atv 8 sahana

280 EUR

22 Maj 21:48 Moto-kultivatorë , Elbasan

Shiten 3 plugje nje tek vesh dhe 2 dyvesha

21 Maj 14:52 Moto-kultivatorë , Kukës

Shitet

19 Maj 02:41 Moto-kultivatorë , Korçë

Shpues vrimash

1 LEK

17 Maj 23:18 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Motorr Lombardini , kambio , pjese kembimi

16 Maj 23:26 Moto-kultivatorë , Lushnjë

LEMKEN VARIOPAL 120

16 Maj 18:10 Moto-kultivatorë , Kukës

shitet

120 000 LEK

16 Maj 17:01 Moto-kultivatorë , Pogradec

Pompa uji

300 LEK

15 Maj 22:30 Moto-kultivatorë , Fier

Pluk

123 456 LEK

15 Maj 22:30 Moto-kultivatorë , Fier

T28

123 456 LEK

15 Maj 22:15 Moto-kultivatorë , Durrës

Rrul per frez 2.5 m i ri ... oferte

600 EUR

15 Maj 22:15 Moto-kultivatorë , Durrës

Makine mbjellese gruri me pleh mascar arizona kombi 250

9 000 EUR

15 Maj 22:15 Moto-kultivatorë , Durrës

Frez pegoraro (morra) 2.5 m

4 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 05:11 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Freze dore nafte 12 kuaj me motorrino

920 LEK

13 Maj 04:33 Moto-kultivatorë , Durrës

Shitet Plug (3 vesh ) Model Otma Italian

1 450 LEK

12 Maj 22:33 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Kambio freze italiane per pjese

12 Maj 12:20 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Motofrez

500 LEK

11 Maj 12:52 Moto-kultivatorë , Korçë

Freza me vet spostim per pemetore

1 EUR

11 Maj 09:08 Moto-kultivatorë , Krujë

Shiten

9 LEK

10 Maj 22:43 Moto-kultivatorë , Vlorë

Lamborgini

1 500 EUR


Gjithçka që ju duhet për bujqësi në një vend. Shikoni ofertat për kultivator të ndryshëm në shitje dhe gjeni atë që i përshtatet më së miri nevojave tua.


Mijëra njoftime për Moto Kultivator në shitje


MerrJep.al është platforma e duhur për të gjetur të gjitha pajisjet që ju nevojiten për bujqësi e ndër to edhe moto kultivator të ndryshëm. Gjeni Freza, Plug 3 vesh, 4 vesh, Mbjellëse gruri, Pomp spërkatjeje, Freza dore, Frez 250, 150 FA, Makin gruri, nga markat e ndryshme si Imt 509, Lambordini, Maschio, Lemken, Overum, Kverneland, Welger, Gallignani, dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe shit Moto Kultivator në MerrJep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Nëse posedoni moto kultivator të ri apo të përdorur krijoni njoftimet tani dhe shisni shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione