Mallakastër | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

17 Sht 19:23 ,

Fiat

12 000 EUR

09 Sht 19:27 ,

vegla

13 Korr 17:26 ,

Korrrse bari

750 EUR

03 Korr 11:41 ,

Fiat

10 000 EUR

26 Qer 07:49 ,

Mallakaster

5 000 000 LEK

25 Qer 10:09 ,

Zetor kubota.

5 000 LEK

21 Pri 17:17 ,

Frez

1 000 LEK

14 Mar 15:14 ,

Shitet

12 LEK

09 Mar 11:21 ,

Massey ferguson

5 850 LEK Çmimi me zbritje

17 Jan 14:30 ,

Kubota

5 000 EUR

14 Dhj 18:40 ,

Ford 4000

5 LEK

11 Nën 10:41 ,

OKAZION Fiat 80-66 DTF

13 500 EUR

02 Nën 16:01 ,

Frez

1 EURNë fillim