Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Lidhëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina lidhëse për Automjete Bujqësore. Makina të ndryshme lidhëse për bujqësi. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që ju nevojitet, Freza, Plug, Rimorkio, lidhëse bari, Mbledhëse bari, Korrëse bari dhe shumë makina lidhëse të tjera. Shikoni mijëra njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni të gjitha makinat që ju duhen për bujqësi.


Shisni makina të ndryshme lidhëse, për të punuar tokën. Plotësoni formularin me të dhënat e produktit dhe shpërndani njoftime për të shitur makina të ndryshme lidhëse për Traktorë.Dje 18:52 Makina lidhëse , Kukës

Plugu imt 757 per zetora mbi 60kw

550 EUR

Dje 18:40 Makina lidhëse , Kukës

Vllaqa 3 krah

220 EUR Çmimi me zbritje


Keni Traktorë dhe ju nevojiten makina tjera lidhëse për ta punuar tokën? Atëherë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime ju mund ta gjeni makinën lidhëse për traktorë që ju nevojitet.


Blej Makina Lidhëse në MerrJep.al


Të gjitha llojet e makinave lidhëse në një vend. Gjeni Frez, Plug, Mbledhëse bari, makineri mbjellëse, Rimorkio dhe shumë të tjera nga markat e ndryshme si Gallignani, Welger, John Deere, Lombardini, Fiat-agri, Makita, plug Lemken, Plug overum, New Holland, Massey Ferguson dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për makinën që jeni të interesuar në kutinë e kërkimit.Shit makina lidhëse në MerrJep.al


Posedoni makina lidhëse të ndryshme për Traktorë? Shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me informatat për makinën lidhëse që ju shisni dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione