Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Korrëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Makina korrëse të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina korrëse të ndryshme si korrëse bari, kombajë, korrëse për misër, nga markat e ndryshme si New Holland, Deutz Fahr, Class Dominator, Clas Compact, Fortschrit, BCS, John Deere dhe shumë të tjer në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe kërkoni në kutinë e kërkimit për makinën që jeni të interesuar.
Sot 12:37 Makina korrëse , Shkodër

Kose deutz fahr

Sot 11:11 Makina korrëse , Durrës

Korrese bari Pz 165

Sot 10:48 Makina korrëse , Shkodër

Korrse barit

1 LEK


Të gjitha llojet makinave korrëse në një vend. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina korrëse me çmimet më të arsyeshme.


Blej Korrëse bari, Korrëse për misër dhe makina të tjera në MerrJep.al


Blej makina të ndryshme korrëse në shitje ng markat dhe modelet e ndryshme si Deutz Fahr, Class Corto, BCS, Fortschtit, Fiat Laverda, PZ 165, PZ 185, PZ 210, Massey Ferguson, Class Dominator, Fiatagri, dhe shumë lloje të tjera. Shikoni njoftimet për Kombajn, kositëse bari dhe makina tjera ëmund të ju nevojiten juve për të punuar tokën.


Bleni dhe shisni makina korrëse nga llojet e ndryshme në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë online. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësit për makina korrëse që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione