Lushnjë | Makina bujqësore dhe pyllore | Makina korrëse

24 Nën 18:37 ,

Grirse bari

700 LEK

06 Nën 17:45 ,

Korrse bari

80 LEK

14 Gush 12:50 ,

Grirse silazhi

170 LEK

05 Maj 16:37 ,

POMPA

1 450 LEK

26 Pri 11:25 ,

shitet

1 100 LEKNë fillim