Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina korrëse Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:13 Makina korrëse , Fier

Korse dhe mbledhse bari

11 111 111 LEK

Online
28 Maj 14:08 Makina korrëse , Fier

Traktor fiat

1 EUR

28 Maj 14:05 Makina korrëse , Fier

Lidhese bari gallignani 7000

24 Maj 21:09 Makina korrëse , Fier

CLAAS MEGA 204

21 Maj 11:35 Makina korrëse , Fier

Shitet korrese bari

14 Maj 12:42 Makina korrëse , Fier

Mbledhese Krone

230 000 LEK

11 Maj 17:48 Makina korrëse , Fier

Zgare misri fostrit 514.

1 EUR

26 Pri 12:01 Makina korrëse , Fier

korrse bari

900 EUR

25 Pri 07:46 Makina korrëse , Fier

Korse bari bcs

24 Pri 14:01 Makina korrëse , Fier

Korrse 185

23 Pri 22:16 Makina korrëse , Fier

korrse bari

900 EUR

10 Pri 10:05 Makina korrëse , Fier

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 14:39 Makina korrëse , Fier

Motorr korse me 3 rrota.

1 LEK

29 Mar 10:36 Makina korrëse , Fier

Shitet korrse

23 Mar 21:16 Makina korrëse , Fier

Korrse

500 LEK

22 Mar 19:57 Makina korrëse , Fier

Makin grirese silazhi

1 000 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Mar 09:23 Makina korrëse , Fier

Karrukull vaditje 90x250

1 EUR

17 Mar 22:58 Makina korrëse , Fier

Korrse bari

1 500 EUR

01 Mar 15:53 Makina korrëse , Fier

korrsje

1 500 EUR

14 Shk 20:27 Makina korrëse , Fier

Korrese motorkorrese

1 LEK

07 Jan 02:22 Makina korrëse , Fier

Shirse fasulesh

4 000 EUR

06 Dhj 17:55 Makina korrëse , Fier

Kombaj deutz fahr 2680 viti 82 me klim

05 Dhj 12:33 Makina korrëse , Fier

U shit

11 000 EUR

04 Dhj 16:25 Makina korrëse , Fier

korrse Bari - Motorr Korrse BCS

1 200 LEK

30 Nën 17:21 Makina korrëse , Fier

Claas Mega 204

17 Nën 20:31 Makina korrëse , Fier

Korese bari me disk

12 000 LEK

13 Tet 10:06 Makina korrëse , Fier

Autokombajn heder grur 12000eur pjes rezerv

120 000 EUR

16 Sht 19:59 Makina korrëse , Fier

Pomp uji 4 polshe per traktor

400 LEK

19 Gush 14:45 Makina korrëse , Fier

Makineri silazhi

800 EUR

15 Gush 12:36 Makina korrëse , Fier

Makineri silazhi

900 EUR

06 Gush 09:39 Makina korrëse , Fier

Traktor John Deer

23 Korr 15:57 Makina korrëse , Fier

Shitet autokombanj E514

8 500 EUR

19 Korr 20:15 Makina korrëse , Fier

Shitet grirse sillazhi

10 Korr 19:47 Makina korrëse , Fier

Moto korrese

10 Korr 19:30 Makina korrëse , Fier

Fortschritt E514

8 500 EUR

10 Korr 14:49 Makina korrëse , Fier

Bot sperkatje agrimaster.

1 EUR

01 Qer 12:01 Makina korrëse , Fier

Korrse Bari

29 Maj 20:49 Makina korrëse , Fier

Belloni

29 Maj 06:39 Makina korrëse , Fier

Korrse galfre 1.65

1 300 EUR

28 Maj 20:15 Makina korrëse , Fier

Autokombanj

1 LEK

16 Maj 12:40 Makina korrëse , Fier

Korrse GALFRE per pjes

14 Maj 21:32 Makina korrëse , Fier

Fortschtitt 514

14 Maj 21:29 Makina korrëse , Fier

Fortschritt 514 perkins

16 Pri 11:49 Makina korrëse , Fier

Makine korrese

1 400 EUR

04 Pri 22:07 Makina korrëse , Fier

Korrse bari

1 LEK

31 Mar 20:42 Makina korrëse , Fier

Kerkoj korrese claas 185 cm

1 700 EUR

24 Mar 08:23 Makina korrëse , Fier

korrese bari 192 cm

2 LEK

07 Mar 14:42 Makina korrëse , Fier

Korrese 165

100 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione