Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zetor - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zetor,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zetor Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Shk 11:47 Traktorë , Kurbin

Zetor

10 000 LEK

15 Gush 17:34 Traktorë , Kurbin

Zetor dumdum

2 000 LEK

02 Shk 03:59 Traktorë , Kurbin

Shitet korrese bari per zetor

900 LEK

23 Dhj 19:09 Traktorë , Kurbin

Shitet

06 Nën 19:15 Traktorë , Kurbin

zetor tk 82

5 000 LEK

13 Qer 20:46 Traktorë , Kurbin

Shitet ZETOR 5211

2 999 EUR

13 Qer 20:38 Traktorë , Kurbin

Shitet Zetor 5211

3 000 EUR

16 Sht 07:29 Traktorë , Kurbin

Mjete bujqesore

22 000 EUR

24 Korr 14:58 Traktorë , Kurbin

Shitet

09 Shk 17:32 Traktorë , Kurbin

Okazion

2 EUR

05 Shk 19:12 Traktorë , Kurbin

Vegla buqesore

25 000 EUR

07 Dhj 19:31 Traktorë , Kurbin

Zetor Ford 4830

13 000 EUR

28 Sht 21:36 Traktorë , Kurbin

Flm merrjep u shit

17 Sht 06:44 Të tjera , Kurbin

Makineri

1 000 LEK

22 Jan 21:12 Traktorë , Kurbin

Shitet

07 Dhj 21:31 Traktorë , Kurbin

Zetor

4 500 EUR

13 Nën 17:06 Traktorë , Kurbin

Traktor

01 Tet 19:36 Traktorë , Kurbin

Shitet zeto okazion qmim i diskutushem

29 Sht 08:58 Traktorë , Kurbin

Okazio shitet zetor ford 4830

15 LEK

10 Gush 16:46 Traktorë , Kurbin

Zetor masey ferguson

40 000 EUR

04 Qer 13:27 Makina lidhëse , Kurbin

Zetor

15 Maj 19:49 Moto-kultivatorë , Kurbin

Shes zetor fiat

1 EUR

22 Gush 21:46 Traktorë , Kurbin

Zetor kinez 20 kuaj fuqi

2 200 EUR

21 Gush 23:56 Traktorë , Kurbin

SHITET ZETOR plug+freze 5000 euro!

5 000 EUR

02 Maj 16:33 Traktorë , Kurbin

Zetor

15 000 000 LEK

17 Tet 22:23 Traktorë , Kurbin

OKAZIOONNN....NE GJENDJE SHUME TE MIRE.1800 EURO!

1 600 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 13:32 Të tjera , Kurbin

zetor john dere

19 Maj 13:20 Traktorë , Kurbin

Zetor lamburgini

26 000 EUR

26 Mar 16:10 Traktorë , Kurbin

Zetor

26 Mar 15:50 Traktorë , Kurbin

Zetor 6134

20 Jan 19:21 Traktorë , Kurbin

Lamburgini zetor

2 700 EUR

29 Tet 13:35 Traktorë , Kurbin

Zetor belarus 600 ne gjendje te mire me goma te ..

3 800 000 LEK

24 Korr 21:43 Traktorë , Kurbin

Zetor belarus 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zetor | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione