Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Goma Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Qer 15:34 Traktorë , Kukës

Zetor Same Ariete 85

23 Maj 14:45 Pjesët rezerve , Kukës

Rimorkio per traktor

850 EUR

27 Pri 09:25 Traktorë , Kukës

Traktor 39 IMT (Zetor)

7 200 EUR

04 Pri 21:49 Traktorë , Kukës

Goma 540.65.34

550 EUR

04 Pri 21:46 Traktorë , Kukës

Goma 13.6.28

340 EUR

28 Pri 00:32 Traktorë , Kukës

Shitet

5 700 EUR

15 Mar 13:56 Pjesët rezerve , Kukës

rimorkjo vetshkarkuse

950 EUR

15 Mar 13:55 Traktorë , Kukës

Goma 13.6.28

170 EUR Çmimi me zbritje

12 Mar 14:22 Makina korrëse , Kukës

kos bari

1 400 EUR

30 Jan 23:39 Traktorë , Kukës

Shitet Traktori

17 Tet 21:38 Traktorë , Kukës

International 685xl

01 Korr 20:31 Traktorë , Kukës

Zitor

2 800 EUR

01 Korr 18:10 Traktorë , Kukës

Same Antares 110

14 500 EUR

10 Maj 18:01 Traktorë , Kukës

Zetor 539

5 500 EUR

09 Pri 15:05 Traktorë , Kukës

Shitet Traktori Me Rimorkio Te Beogradit

4 950 EUR

23 Shk 20:38 Traktorë , Kukës

Traktor 4x4

21 Nën 18:54 Pjesët rezerve , Kukës

Fendt 5s per pjes

19 Nën 19:52 Të tjera , Kukës

Disqe per Goma 18.4R30

14 Mar 12:55 Traktorë , Kukës

Iseki 2300

5 000 EUR

17 Shk 15:59 Traktorë , Kukës

Traktorin

02 Jan 21:26 Traktorë , Kukës

Rakovica 60

5 700 EUR

02 Jan 20:00 Traktorë , Kukës

Rakovica 60

5 700 EUR

14 Gush 23:39 Traktorë , Kukës

Agro Buli - Kosove —— Same Explorer 90

9 000 EUR

14 Gush 23:39 Traktorë , Kukës

Agro Buli - Kosove - Same Laser 90 - v.p 90

9 500 EUR

12 Gush 12:55 Pjesët rezerve , Kukës

goma jashtme 11-2-24

120 EUR

02 Pri 20:12 Të tjera , Kukës

goma 9.75.18

50 EUR

12 Jan 21:29 Traktorë , Kukës

Zetor

5 000 EUR

11 Dhj 20:23 Traktorë , Kukës

Musa

6 500 LEK

01 Dhj 12:35 Traktorë , Kukës

Kubota 4x4 L1 235

7 500 EUR

21 Shk 11:02 Traktorë , Kukës

Shes landin 8550

04 Shk 15:31 Të tjera , Kukës

Rrimorkio

300 000 LEK

28 Tet 21:12 Traktorë , Kukës

Goma rimorkios 10.75.15

100 EUR

18 Dhj 18:52 Traktorë , Kukës

Zetor

28 Tet 20:56 Traktorë , Kukës

Zetor

21 Sht 15:34 Traktorë , Kukës

Zetor

09 Sht 17:28 Traktorë , Kukës

Zetor

19 Gush 18:30 Traktorë , Kukës

Zetor dy klipa per pjes

400 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione