Kukës | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

27 Tet 21:30 ,

Mikser 8 kubik

3 300 EUR Çmimi me zbritje

27 Tet 13:22 ,

tersher

22 Tet 23:21 ,

Mishelator STRATMANN

6 500 EUR

13 Tet 20:31 ,

Ford 7910

14 500 EUR

13 Tet 20:30 ,

Plug 3

700 EUR

13 Tet 20:30 ,

Bren me susta

900 EUR

13 Tet 20:27 ,

Goma 13.6.28

300 EUR

13 Tet 20:26 ,

Ford 7610

12 000 EUR

13 Tet 20:24 ,

2 Plug Alper

1 500 EURNë fillim