Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:54 Traktorë , Korçë

Iseki

8 800 LEK

21 Mar 12:37 Makina lidhëse , Korçë

Galiljan 6600

20 Mar 16:53 Traktorë , Korçë

Zetor T28

150 000 LEK

20 Mar 15:45 Të tjera , Korçë

makin gruri

20 Mar 00:25 Traktorë , Korçë

Shitet Ferguson

11 000 000 LEK

20 Mar 00:13 Të tjera , Korçë

Plug

1 LEK

20 Mar 00:09 Të tjera , Korçë

Shitet plugu

1 LEK

19 Mar 23:36 Traktorë , Korçë

Shitet 80 90

200 000 LEK

19 Mar 23:08 Pjesët rezerve , Korçë

Heder misri

19 Mar 22:59 Traktorë , Korçë

Disk

19 Mar 19:48 Traktorë , Korçë

Zetor cek

19 Mar 14:24 Traktorë , Korçë

shiten dy pal goma

600 EUR

19 Mar 13:57 Të tjera , Korçë

Freze

19 Mar 13:40 Makina korrëse , Korçë

Okazion

2 500 LEK

19 Mar 13:23 Moto-kultivatorë , Korçë

Plug rotullus per motokultivator

150 EUR

19 Mar 11:29 Traktorë , Korçë

john deere 2755 me plug 3

11 000 EUR

19 Mar 08:16 Të tjera , Korçë

Clas jaguar 695

20 000 EUR

18 Mar 16:45 Traktorë , Korçë

kubota

14 000 LEK

18 Mar 16:45 Traktorë , Korçë

kubota

20 000 LEK

18 Mar 16:42 Të tjera , Korçë

limorke

111 LEK

18 Mar 16:42 Të tjera , Korçë

skalistire

2 222 LEK

18 Mar 16:42 Makina korrëse , Korçë

kombanje misri

111 LEK Çmimi me zbritje

18 Mar 16:39 Të tjera , Korçë

pompe

500 LEK

18 Mar 16:39 Të tjera , Korçë

pompe

500 LEK

18 Mar 16:39 Të tjera , Korçë

skalistire

1 700 LEK

18 Mar 16:39 Të tjera , Korçë

skalistire

111 LEK

18 Mar 16:36 Të tjera , Korçë

freze

2 000 LEK

18 Mar 16:30 Të tjera , Korçë

kultivator

2 500 LEK

18 Mar 12:01 Traktorë , Korçë

Traktor Belarus 650

4 LEK

17 Mar 14:40 Të tjera , Korçë

Shiten makina buqesore te reja.

200 000 LEK

15 Mar 15:21 Të tjera , Korçë

freze

2 300 LEK

15 Mar 10:48 Moto-kultivatorë , Korçë

Plug belarusi

6 LEK

15 Mar 10:33 Moto-kultivatorë , Korçë

Gaspardo 520

13 Mar 21:28 Moto-kultivatorë , Korçë

Plug origjinal belarusi.

13 Mar 21:28 Moto-kultivatorë , Korçë

Freze Nardi (italiane)

10 Mar 01:40 Të tjera , Korçë

pompe vaditae italjane

700 LEK

07 Mar 23:10 Traktorë , Korçë

Shitet landini 5830

10 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione