Has | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

07 Tet 10:24 ,

John deere

2 300 EUR

27 Sht 18:12 ,

Carrara

4 490 EUR

11 Gush 13:39 ,

Traktor 4×4

2 700 EUR

07 Maj 11:47 ,

Shitet zetor

13 Pri 10:35 ,

Lug korp ngarkuse

1 100 EUR

31 Mar 20:07 ,

Traktor

4 000 EUR

31 Mar 19:55 ,

Traktor

4 000 EUR

02 Shk 12:50 ,

Plug

500 EUR

24 Dhj 23:57 ,

Shes damdum

150 000 LEK

21 Nën 09:50 ,

Shitet

750 000 LEK

07 Nën 17:06 ,

shitet

1 000 EUR

15 Tet 16:34 ,

shitet

1 000 EUR

06 Gush 17:47 ,

Lugngarkuse

160 000 LEK

08 Qer 18:55 ,

Traktor

260 000 LEK

27 Jan 12:25 ,

Zetor

14 Jan 15:19 ,

makine lidhese

3 200 EUR

23 Nën 21:51 ,

Shitet

800 EUR

16 Nën 16:52 ,

Dup dup

16 Nën 16:19 ,

Dup dup

27 Mar 12:48 ,

Traktor

27 Mar 12:48 ,

TraktorNë fillim