Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:00
Linku:
Dyqani Të tjera , Durrës

Korrese Bari 165cm

Dje 16:00
Linku:
Dyqani Të tjera , Durrës

Korrese Bari 185cm


Sot 01:15 Dyqani Të tjera , Durrës

Shperndarese Plehu Kimik 500 liter

Dje 21:07 Traktorë , Durrës

Fiat 1000 DT

1 EUR

Dje 20:45 Moto-kultivatorë , Durrës

Kultivator Goldoni 14 kuaj super gjendje.

1 200 EUR

Dje 20:42 Makina lidhëse , Durrës

Okazion Belatrice + Freze

Dje 17:48 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 3 vesh 8" me skrapello

Dje 17:48 Dyqani Të tjera , Durrës

Mikro Plug 3 Vesh 9"

50 000 LEK

Dje 16:00
Linku:
Dyqani Të tjera , Durrës

Korrese Bari 185cm

Dje 16:00
Linku:
Dyqani Të tjera , Durrës

Korrese Bari 165cm

Dje 11:42 Dyqani Të tjera , Durrës

Vaj Origjinal JOHN DEERE

Dje 11:42 Dyqani Të tjera , Durrës

Trince Italiane RINIERI, 180 cm

Dje 11:42 Dyqani Të tjera , Durrës

Kisel (Shkriftures) Toke ITALIAN

Dje 11:42 Dyqani Të tjera , Durrës

Rimorkio me 1 aks, 2ton

29 Maj 22:27 Dyqani Të tjera , Durrës

Disk Italian ANGELONI me 22 disqe (11+11) 245cm

29 Maj 22:20 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 3 vesh 9"

Online
29 Maj 13:21 Makina lidhëse , Durrës

Welger Ap 630 530 53 52

29 Maj 12:02 Traktorë , Durrës

Shiten per arsye emigrimi

1 EUR

28 Maj 15:18 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 3 vesh 16" me Shasi

28 Maj 15:15 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 3 vesh me piston hidraulik

28 Maj 14:56 Të tjera , Durrës

Frez Feraboli Top 3 metra gjersi

2 700 EUR

28 Maj 14:05 Të tjera , Durrës

Hapse vijash Maleti Italiane

2 200 EUR

28 Maj 09:27 Dyqani Të tjera , Durrës

Pjese Kembimi per Makina Mbjellese MASCAR

28 Maj 09:24 Dyqani Të tjera , Durrës

Thika/Dhembe per Plug Rrotativ Vijash DONDI

28 Maj 09:08 Dyqani Traktorë , Durrës

Traktor LANDINI 2-060 (57 kuajFuqi)

28 Maj 09:05 Dyqani Traktorë , Durrës

Traktor JOHN DEERE 6100M (100 KuajFuqi)

28 Maj 09:02 Dyqani Traktorë , Durrës

Traktor JOHN DEERE 5075E (75 KuajFuqi)

28 Maj 03:56 Dyqani Pjesët rezerve , Durrës

Cepa frenash për kombajna Forstrit

27 Maj 22:51 Makina korrëse , Durrës

Korrse bari - Trupi

10 000 LEK

27 Maj 11:37 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 3 vesh 8"

Online
25 Maj 10:20 Dyqani Të tjera , Durrës

Mikro Plug 2 Vesh 9"

24 Maj 13:01 Të tjera , Durrës

Frez Feraboli Top 3 metra gjersi

3 000 000 LEK

24 Maj 06:31 Dyqani Të tjera , Durrës

Freze KUHN 190 cm

Online
22 Maj 14:11 Të tjera , Durrës

Shitet

1 000 EUR

22 Maj 13:40 Të tjera , Durrës

Pompe uji zhytese

750 000 LEK

20 Maj 02:11 Dyqani Të tjera , Durrës

Plug 2 vesh 12"

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione