Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zetor - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zetor,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zetor Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 08:33 Traktorë , Dibër

Zetor iseki 32kf

6 500 EUR Çmimi me zbritje

10 Jan 16:05 Traktorë , Dibër

traktor zetor case international 60kw

11 500 EUR

18 Shk 22:31 Traktorë , Dibër

Zetor

1 EUR

30 Tet 23:38 Traktorë , Dibër

Iseki 2500

1 EUR

03 Maj 23:20 Makina korrëse , Dibër

Korse bari

06 Jan 17:52 Traktorë , Dibër

Zetor

21 Tet 22:09 Traktorë , Dibër

okazjon lamburgini serija684

09 Tet 13:36 Traktorë , Dibër

Korse bari

1 300 LEK Çmimi me zbritje

09 Mar 07:27 Traktorë , Dibër

Zetor

06 Mar 08:41 Traktorë , Dibër

Zetor

11 EUR

07 Jan 18:06 Traktorë , Dibër

Sitet zetor Rakovica 60 kw

5 900 EUR

30 Sht 17:09 Traktorë , Dibër

Plug

550 EUR

24 Korr 16:01 Traktorë , Dibër

Zetor

6 200 EUR

24 Mar 17:18 Të tjera , Dibër

Zetor

17 Mar 22:48 Traktorë , Dibër

Zetor

07 Mar 19:47 Traktorë , Dibër

Shitet zetor 539

10 Jan 21:20 Traktorë , Dibër

Zetor Fiat 640

10 500 EUR

02 Jan 17:34 Traktorë , Dibër

Zetor Fiat

5 700 EUR

02 Jan 17:25 Traktorë , Dibër

Zetor Fiat

5 700 EUR

30 Sht 18:27 Traktorë , Dibër

Zetor Ford 3000

4 000 EUR

30 Mar 10:03 Makina lidhëse , Dibër

Makina pune per zetor

400 EUR

04 Mar 21:24 Traktorë , Dibër

Zetor ford

6 500 EUR

28 Jan 18:40 Traktorë , Dibër

Zetor

6 500 EUR

13 Dhj 13:29 Traktorë , Dibër

Fiat 640

11 000 EUR

19 Pri 11:12 Traktorë , Dibër

Zetor me rimorkio

24 000 LEK

17 Maj 20:18 Traktorë , Dibër

Zetor universal 65 kual fuqi

15 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zetor | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Zetor në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Zetora në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetor në kategorinë Traktorë | Fiat
  • Zetor cek në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetora ne shitjej ne greqi në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • zetora ne shitje në kategorinë Traktorë | TAFE
  • Zetor cek në kategorinë Traktorë | Markë tjetër
  • zetor 4x4 në kategorinë Traktorë | Fiat
  • zetor në kategorinë Traktorë | Iseki
  • Zetor në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione