Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:34 Të tjera , Dibër

Rimorkio

Dje 19:34 Makina korrëse , Dibër

Korese

Dje 19:34 Të tjera , Dibër

Mbjellëse

Dje 19:33 Traktorë , Dibër

RAKOVICA

3 000 LEK

Dje 19:33 Traktorë , Dibër

IMT 539

20 Mar 12:03 Makina lidhëse , Dibër

Ballatriceja Italiane

2 500 EUR

10 Mar 00:48 Traktorë , Dibër

Landini 6500

7 500 LEK

08 Mar 21:00 Makina korrëse , Dibër

CLAAS DOMINATOR 85 HEDER 4M

1 EUR Çmimi me zbritje

05 Mar 23:08 Moto-kultivatorë , Dibër

Pomp sperkatese

1 200 EUR

10 Shk 10:47 Traktorë , Dibër

John Deere 6630 premium

42 000 EUR

04 Jan 03:35 Traktorë , Dibër

Sterpikse

200 EUR

29 Dhj 12:29 Traktorë , Dibër

Fiat 780 4x4

13 000 LEK

13 Nën 01:14 Traktorë , Dibër

Steyr 650A 4x4

5 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Nën 20:06 Traktorë , Dibër

Imt 539 shitet per arsye mosperdorimi

4 600 000 LEK

02 Nën 10:18 Të tjera , Dibër

Sterpiese me benzi ne gjendje fenomenale

15 EUR

28 Tet 09:00 Të tjera , Dibër

Shitet sterpikse me benzin

1 EUR

07 Tet 12:49 Traktorë , Dibër

Motorcap

1 300 LEK

17 Gush 11:41 Traktorë , Dibër

Shitet Traktor Rakovica 65

30 Qer 16:57 Traktorë , Dibër

Fiat 570

6 500 EUR

14 Qer 22:33 Të tjera , Dibër

Plug

123 LEK

09 Qer 20:32 Traktorë , Dibër

RAKOVICA ME MAKIN LIDHESE DENGJESH

7 000 EUR

06 Qer 15:53 Traktorë , Dibër

John deere 5065E

22 500 EUR

06 Qer 15:14 Traktorë , Dibër

Shitet traktor JOHN DEREE 6065E

22 500 EUR

12 Maj 16:59 Të tjera , Dibër

Motorcap

1 500 EUR

05 Maj 11:20 Të tjera , Dibër

Freze rotative 3m

1 700 EUR

04 Maj 23:43 Të tjera , Dibër

Krik per rimorkjo

100 EUR

20 Mar 14:47 Traktorë , Dibër

Dumdum kinez

1 500 EUR

17 Shk 16:49 Traktorë , Dibër

Shitet zator

3 800 EUR

04 Jan 13:39 Traktorë , Dibër

TRAKTORI KIOTI

2 000 EUR

02 Jan 08:20 Pjesët rezerve , Dibër

Pluk

150 EUR

26 Dhj 21:16 Të tjera , Dibër

Traktor

26 Dhj 19:38 Të tjera , Dibër

Traktor

26 Dhj 19:26 Të tjera , Dibër

Traktor

08 Dhj 19:41 Traktorë , Dibër

Landini 8880

13 300 EUR

25 Nën 17:16 Traktorë , Dibër

Landini 7500 4x4 me agrigate dhe pa agrigate

17 000 LEK

14 Nën 11:02 Traktorë , Dibër

shitje traktori

15 500 EUR

29 Sht 13:04 Traktorë , Dibër

Okazion Fiat DT

3 000 EUR

25 Gush 14:08 Pjesët rezerve , Dibër

Freze Maschio 2.1 m

2 100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione