Dibër | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

Dje 10:35 ,

Freze rotative 3m

1 700 EUR

Dje 10:34 ,

Landini 8880

13 300 EUR

18 Tet 10:24 ,

Freze Maschio 2.1 m

2 100 EUR

10 Tet 18:19 ,

Makin Gruri . Traktora

3 000 EUR

26 Sht 17:15 ,

Rakovic

27 Gush 21:49 ,

Zetor 539

5 500 LEK

22 Gush 13:32 ,

Lamborgini

6 500 EUR

10 Gush 23:07 ,

IMT 539

5 500 EUR

17 Korr 17:07 ,

Gjendje pune

20 000 100 LEK

08 Qer 10:00 ,

Korrëse Bari

1 000 EUR

31 Maj 09:28 ,

Fiat 500

10 EUR

30 Maj 15:34 ,

Lombardini

700 EUR

28 Maj 11:54 ,

Landini 7500

13 500 LEK

17 Maj 04:04 ,

Zator

3 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 14:09 ,

Korrse Bari

1 000 LEK

04 Maj 12:38 ,

BCS

04 Maj 11:18 ,

Traktor steyr 650

12 LEK

04 Maj 08:49 ,

Korse

03 Maj 21:11 ,

BCS

01 Maj 22:05 ,

Bcs

26 Pri 23:18 ,

Plluk

26 Pri 23:18 ,

Sunce

22 Pri 18:48 ,

Makine mbjellese

150 000 LEKNë fillim