Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Automjete të reja dhe të përdorura në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al


Blej Automjete të reja dhe të përdorura. Gjeni llojshmëri automjete në blerje tek platfoforma Merrjep.al për të kënaqur çdo kërkesë tuajën si per shembull: Makina, Pjesë Këmbimi, Motocikleta (mbi50cc),Moped (nën50cc) deri tek Makina Bujqësore Pyjore e Anije dhe Skuterë Uji. Merrjep.al është platforma e lider që ofron zgjedhje të larmishme me automjete në blerje në Shqipëri. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në blerje në Merrjep.al. Merrjep automjete është tashmë tregu i automjeteve në Shqipëri më i madh online për automjete të përdorura si dhe të reja.14 Dhj 21:11 Makina , Shkodër

letra per 19 22

02 Sht 22:40 Makina , Krujë

hhjj

5 000 LEK

05 Qer 06:37 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Devoll

skuter

230 LEK

04 Qer 14:28 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Devoll

skuter

230 LEK

06 Nën 21:14 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tiranë

motorr

1 500 EUR

04 Qer 13:40 Makina , Tiranë

bmw

07 Maj 18:27 Makina , Fier

Limuzina me qera

05 Maj 17:10 Makina , Durrës

Auto Servis "Timoni"

10 Pri 12:11 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Piaggio

19 Maj 14:23 Makina , Vlorë

Moem car rental

20 Nën 12:05 Servis për makina , Tiranë

Autohasa .service


Merrjep.al ofron mundësi për të zgjedhur vetëm me një klik që të blini automjete që ju keni nevojë. Imagjinoni sikur vetëm në disa minuta të shikoni qindra modele automjetesh për çdo okazion që ju kërkoni apo të nxirrni njoftimin tuaj që të ketë ekspozim tek mijëra njerëz në vetëm pak minuta. Njoftimet tek platforma Merrjep.al ofrojne jo vetëm një llojshmëri automjetesh, por dhe çmimesh, modelesh dhe funksionalitetesh.


Blej Automjete të reja dhe të përdorura


Shumë lehtë mund të blini Makina, Pjesë Këmbimi, Makina Bujqësore dhe Pyllore, Motocikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe pajisje për motocikleta/moped, Servis për makina, e gjithçka që mund t'ju nevojitet tek Autojmete me shumë kategori të tjera që plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.


Hapni llogarinë tuaj për të nxjerrë njoftime për automjetin tuaj!


Fitoni shikueshmeri për automjetin që ju shisni, në kohe të shkurtër, në mijëra njerëz vetëm tek platforma më e madhe për blerje automjetesh në Shqipëri,Merrjep.al. Vendosni njoftimin për automjetin tuaj dhe pasurojeni atë me detaje për të bërë të mundur përcjelljen e vlerave të tij tek personat që mund të jenë të interesuar. Këtë mund ta bëni shumë thjeshtë vetëm duke krijuar account-in tuaj tek platforma Merrjep.al. Mjaftojnë të vendosni disa foto, një informacion të shkurtër për vlerat automjeti juaj ka apo dhe pjesët e automjeteve si psh bateri automjeti, pjesë këmbimi,disqe alumini etj, dhe njoftimi juaj merr shikueshmëri të menjëherëshme.Zgjidhni me komoditetin tuaj të blini automjetin, makinën, motocikletën etj që me tepër ju përshtatet: me çmim të lirë dhe ekonomik, i përdorur apo i ri, me konsum të ulet, me ngjyrën dhe modelin që ju dëshironi. Mjafton të hapni njoftimet e Merrjep.al për blere automjete të reja dhe të përdorura në Shqipëri. Kaq thjesht, dhe një larmishmëri zgjedhjesh bëhen tuajat për vetëm një çast.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione