Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije dhe mjete tjera Lundruese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Anije, pjesë për anije dhe mjete tjera lundruese në shitje. Gjeni makina lundruese dhe gjithçka që ju nevojitet për anije dhe skuterë uji. Shikoni njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për modelin e caktuar apo për pjesën përkatëse që ju duhet dhe shikoni njoftimet për anije dhe pjesë për anije me çmimet më të volitshme.


Bleni dhe shisni gjithçka për makina lundruese. Nëse posedoni anije, skaf, jetski, varka peshkimi, varka, mjete peshkimi, mjete për notim apo zhytje, anije me vela, dhe pjesë të ndryshme ju mund ti shisni ato lehtë dhe shpejtë në MerrJep.al.08 Gush 13:50 ,

Motor yamaha

2 800 EUR

08 Gush 09:54 ,

Gomone

24 000 EUR

07 Gush 20:35 ,

okazion!!

400 EUR


Nëse po kërkoni për anije dhe skuterë uji apo pjesë të ndryshme për makina lundruese, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që kërkoni.


Blej Anije dhe Skuter uji dhe pjesë të ndryshme për makina lundruese


MerrJep.al ju ofron njëpërzgjedhje të madhe tëmakinave lundruese dhe pajijseve për anije dhe skuterë uji. Gjej në mesin e shumë njoftimeve skaf, mini jaht, pastrues rëre, motor për anije, varka, gomone, motor mercury, motor uji yamaha, kanoe, dhe shumë të tjera. Blej pajisje lundruese me çmimet më të arsyeshme. Shikoni njoftimet në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Shit makina lundruese në MerrJep.al


Nëse posedoni anije apo skuterë uji nga markat dhe modelet e ndryshme apo keni pjesë për anije ë mund ti duhen dikujt, ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve onlin enë tregun më të madhë në Shqipëri- MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione