Durrës | Anije dhe skuterë uji | Skutera uji

Yamaha , 21
Suzuki , 1
Kawasaki , 2
SeaDoo , 12
31 Gush 13:15 ,

Skaf 6.5

20 000 EUR

21 Gush 19:25 ,

Skaf

6 000 EUR

01 Korr 19:11 ,

SEADOO RXT 1500cc

3 800 EUR

21 Maj 22:00 ,

Mercuri

1 250 EUR

10 Shk 13:45 ,

Yamaha

3 000 EUR

10 Shk 13:45 ,

Mercuri

1 000 EUR

31 Tet 06:39 ,

Manet

250 EUR

05 Korr 21:16 ,

Jet ski

1 300 EUR

03 Mar 20:42 ,

Shitet 900 viti 2017

7 500 EUR

12 Nën 18:45 ,

Seadoo

5 500 EUR

19 Qer 13:55 ,

jetski

5 000 EUR

26 Jan 20:55 ,

Jet ski

2 000 EUR

03 Tet 21:08 ,

Jetski

1 800 EUR

25 Sht 09:59 ,

Jet Ski Seadoo

9 500 EUR

08 Qer 17:53 ,

motorskaf

3 000 EUR

13 Tet 15:50 ,

Shes

3 700 EURNë fillim