Durrës | Anije dhe skuterë uji | Skutera uji | SeaDoo

BRP , 3
ROTAX , 2
Seadoo , 7
01 Korr 19:11 ,

SEADOO RXT 1500cc

3 800 EUR

05 Korr 21:16 ,

Jet ski

1 300 EUR

03 Mar 20:42 ,

Shitet 900 viti 2017

7 500 EUR

12 Nën 18:45 ,

Seadoo

5 500 EUR

26 Jan 20:55 ,

Jet ski

2 000 EUR

25 Sht 09:59 ,

Jet Ski Seadoo

9 500 EUR

Në fillim