Malësi e Madhe | Automjete | Anije dhe skuterë uji

03 Maj 00:26 ,

Visi

1 350 EUR

04 Shk 20:45 ,

motorr ujit

600 000 LEK

02 Tet 20:15 ,

Suzuki 6

400 EUR

02 Tet 17:43 ,

9.9 4 stroke

1 000 LEK

07 Korr 15:43 ,

Evinrude

2 000 EUR

11 Qer 09:19 ,

Evinrude

570 EUR

22 Pri 10:00 ,

merkuri

450 EUR

09 Gush 13:33 ,

Skaf Rio

11 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 19:43 ,

Varke metali

570 EUR

Në fillim