Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë për anije dhe Skuterë uji | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pjesë për makina lundruese të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për anije, varka, gomone, skaf, skuter uji, anije me vela, anije për peshkim dhe mjete tjera lundruese. Shikoni njoftimet dhe gjeni pjesën që ju nevojitet për anije apo skuter uji.


Nëse keni pjesë të ndryshme për anije apo skuterë uji që mund ti duhen dikujt, ju mund ti shisni online me ndihmën e MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe gjeni të interesuarit për pjesë të ndryshme për makina lundruese.
Keni nevojë për pjesë të ndryshme për anije dhe skuterë uji? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me qindra njoftime për pjesë për makina lundruese ju mund ta gjeni atë që ju nevojitet juve. Shikoni njoftimet ose kërkoni për pjesën përkatëse në kutinë e kërkimit.


Gjeni gjithçka që ju duhet për Anije dhe Skuterë uji


MerrJep.al ju ofron platformën që përmban opsionet që ju duhen për të gjetur atë që kërkoni më lehtë dhe më shpejtë. Shikoni njoftimet për pjesë të ndryshme për makina lundruese si lopata varke, motorr varke, karrel, helik për motor, motor gomone, timon anije, spirance, hidraulik, veshje për notim, timon hidraulik dhe shumë pjesë të tjera. Gjeni motor për anije nga markat e ndryshme si Motorr Mercury, Jamaka, Johnson 25, Fouribord Honda, Honda 30 HP, Motor Yamaha, dhe shumë marka të tjera.


Shit pjesë rezervë në MerrJep.al


Nëse posedoni pjesë të ndryshme për anije dhe skuter uji si motorr për anije, lopata, helika, spiranca, veshje per notim, pajisje për peshkim, dhe të tjera ju mund ti shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke krijuar njoftime me të dhënat e pjesës për anije që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione