Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë për anije dhe Skuterë uji | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pjesë për makina lundruese të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për anije, varka, gomone, skaf, skuter uji, anije me vela, anije për peshkim dhe mjete tjera lundruese. Shikoni njoftimet dhe gjeni pjesën që ju nevojitet për anije apo skuter uji.


Nëse keni pjesë të ndryshme për anije apo skuterë uji që mund ti duhen dikujt, ju mund ti shisni online me ndihmën e MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe gjeni të interesuarit për pjesë të ndryshme për makina lundruese.Dje 18:28 Pjesë dhe pajisje , Durrës

Pjese per skafe

1 EUR

27 Nën 03:07 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Motor Evirul

25 Nën 16:01 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

pasqyra olloti lowerance

1 EUR

25 Nën 16:01 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Sofiet timoni hidraulik

3 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 16:00 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Jelek shpetimimi ..

27 EUR

25 Nën 16:00 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Tapet teak gome sciuma evo.

12 EUR

25 Nën 15:59 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

BOKSE BOSS MARIN.

30 EUR

25 Nën 15:59 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Pipeta gome

10 EUR

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Radio kasetofon Boss marin

12 EUR

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Pompa dushi dhe cektimi

45 LEK

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

GPS Hook reval 7

35 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Bokse marine. Fusion 200wat

22 EUR

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

aparatura suzuki

150 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Volan & Skafe dhe Gomone

12 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Kasetofona radio marin

100 EUR

25 Nën 15:58 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Radio vhf kasetofon

12 EUR

25 Nën 15:57 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Pomp dushi autoklav .

100 EUR

25 Nën 15:57 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Kas mbajtse baterie

2 EUR

25 Nën 15:57 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

bokse boss marin

75 EUR

25 Nën 15:57 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Manet Elektrike Suzuki 2021

140 EUR

25 Nën 15:57 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Shkall & Skafe dhe gomone

10 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 15:57 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Galixhant karburanti .

12 EUR

25 Nën 15:56 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Radio kasetofon .Marine

15 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 15:56 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Inpiant sterio marin Fusion

100 EUR

25 Nën 15:56 Pjesë dhe pajisje , Vlorë

Bokse Pioner Marine

25 EUR


Keni nevojë për pjesë të ndryshme për anije dhe skuterë uji? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me qindra njoftime për pjesë për makina lundruese ju mund ta gjeni atë që ju nevojitet juve. Shikoni njoftimet ose kërkoni për pjesën përkatëse në kutinë e kërkimit.


Gjeni gjithçka që ju duhet për Anije dhe Skuterë uji


MerrJep.al ju ofron platformën që përmban opsionet që ju duhen për të gjetur atë që kërkoni më lehtë dhe më shpejtë. Shikoni njoftimet për pjesë të ndryshme për makina lundruese si lopata varke, motorr varke, karrel, helik për motor, motor gomone, timon anije, spirance, hidraulik, veshje për notim, timon hidraulik dhe shumë pjesë të tjera. Gjeni motor për anije nga markat e ndryshme si Motorr Mercury, Jamaka, Johnson 25, Fouribord Honda, Honda 30 HP, Motor Yamaha, dhe shumë marka të tjera.


Shit pjesë rezervë në MerrJep.al


Nëse posedoni pjesë të ndryshme për anije dhe skuter uji si motorr për anije, lopata, helika, spiranca, veshje per notim, pajisje për peshkim, dhe të tjera ju mund ti shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke krijuar njoftime me të dhënat e pjesës për anije që shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione