Blej Pjesë për anije dhe Skuterë uji | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Pjesë për makina lundruese të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për anije, varka, gomone, skaf, skuter uji,  anije me vela, anije për peshkim dhe mjete tjera lundruese. Shikoni njoftimet dhe gjeni pjesën që ju nevojitet për anije apo skuter uji.

Nëse keni pjesë të ndryshme për anije apo skuterë uji që mund ti duhen dikujt, ju mund ti shisni online me ndihmën e MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe gjeni të interesuarit për pjesë të ndryshme për makina lundruese.

29 Sht 09:05 ,

Grup timoni

60 EUR Çmimi me zbritje

Keni nevojë për pjesë të ndryshme për anije dhe skuterë uji? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me qindra njoftime për pjesë për makina lundruese ju mund ta gjeni atë që ju nevojitet juve. Shikoni njoftimet ose kërkoni për pjesën përkatëse në kutinë e kërkimit.

Gjeni gjithçka që ju duhet për Anije dhe Skuterë uji

MerrJep.al ju ofron platformën që përmban opsionet që ju duhen për të gjetur atë që kërkoni më lehtë dhe më shpejtë. Shikoni njoftimet për pjesë të ndryshme për makina lundruese si lopata varke, motorr varke, karrel, helik për motor, motor gomone, timon anije, spirance, hidraulik, veshje për notim, timon hidraulik dhe shumë pjesë të tjera. Gjeni motor për anije nga markat e ndryshme si Motorr Mercury, Jamaka, Johnson 25, Fouribord Honda, Honda 30 HP, Motor Yamaha, dhe shumë marka të tjera.

Shit pjesë rezervë në MerrJep.al

Nëse posedoni pjesë të ndryshme për anije dhe skuter uji si motorr për anije, lopata, helika, spiranca, veshje per notim, pajisje për peshkim, dhe të tjera ju mund ti shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke krijuar njoftime me të dhënat e pjesës për anije që shisni.
Në fillim