Lezhë | Automjete | Anije dhe skuterë uji

18 Sht 21:24 ,

bayliner 3.0 xL

9 500 EUR

31 Gush 12:26 ,

Jetski

4 000 EUR

30 Gush 11:50 ,

Gomone+karrel

1 EUR

25 Gush 11:13 ,

Skaf peshkimi

2 700 EUR

20 Gush 17:58 ,

Anije per turista

42 000 EUR

13 Gush 11:26 ,

Skafi

17 000 EUR

07 Gush 18:34 ,

okazion

400 EUR

07 Gush 10:07 ,

Anije

3 000 EUR

24 Korr 09:41 ,

Spiranc 3.5 kg

25 EUR

24 Korr 09:40 ,

Grup timoni

60 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 08:21 ,

Shallzone

123 EUR

21 Qer 22:49 ,

Skaf

123 EUR

12 Qer 14:40 ,

Gomone

1 300 EURNë fillim