Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Anije me Motorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Suzuki , 318
Yamaha , 1
Shetland , 9
WellCraft , 9
Honda , 125
Bayliner , 37
Yamaha , 469
SeaDoo , 24

Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje. Blej anije të ndryshme me motor si skaf, gomone me motorë, vark peshkimi, mini jaht, anije peshkimi, dhe shumë të tjera. Kërkoni për anije të markave dhe modeleve të ndryshme në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet për anije me motorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni anije me motor nga markat e ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al. Krijo njoftime tani!06 Gush 21:00 ,

Okazion Shitet skafi

10 000 EUR

22 Korr 17:36 ,

MERCURY 120

2 500 EUR

20 Korr 08:11 ,

Skaf

15 000 EUR

18 Korr 11:07 ,

Skaf

15 000 EUR

16 Korr 16:34 ,

Skaf

4 000 EUR

15 Korr 11:12 ,

Skaf me gabine

3 500 EUR

03 Korr 22:46 ,

Anije

40 000 EUR

20 Qer 14:19 ,

Gomone -00

5 500 EUR

20 Qer 11:31 ,

Bayliner 2651

15 000 EUR

17 Qer 10:06 ,

Skaf

2 800 EUR

28 Maj 20:02 ,

Gomone

3 800 EUR

27 Maj 22:30 ,

vark peshkimi

60 000 LEK

22 Maj 18:26 ,

Motorr varke

1 000 EUR

20 Maj 06:22 ,

Anije peshkimi

12 600 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 17:38 ,

Gomone

6 500 EUR

18 Maj 17:34 ,

Gomone

7 500 EUR


MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të anijeve me motorë nga markat dhe modelet e ndryshe. Shikoni njoftimet për skaf, mini jaht, varka, varka peshkimi apo anije peshkimi dhe shumë të tjera.


Të gjitha llojet e anijeve me motor në shitje


Në MerrJep.al ju mund të gjeni anijen që ju përshtatet juve në mesin e mijëra njoftimeve. Gjeni anije me motor nga më të ndryshmet si Skaf Suzuki, Gomone me motor Suzuki, Honda marine, Honda 50 CV, Honda Four Stroke, Mercury Marine, Selva 25 HP, Selva Marine, Mostro Yamaha, Yamaha F350 Fostroke, Yamaha S, Yamah Foribord, Yamah 50HP, Coverline 640, Sea Doo, Sea Doo Bombardier, Sea doo Spark, dhe shumë marka dhe modele të tjera në shitje.


Blej dhe shit anije me motor në MerrJep.al


Nëse posedoni anije të ndryshme me motor të reja apo të përdorura ju mund ti shisni ato lehtëdhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime sot duke plotësuar formularin me tëdhëna të anijes dhe shisni skaf, minijaht, jaht, gomone me motorë, varka me motor, anije peshkimi dhe mjete të ndryshme.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione