Vlorë | Anije dhe skuterë uji | Anije me motor

Suzuki , 39
Shetland , 2
Honda , 24
Yamaha , 61
SeaDoo , 1

29 Qer 02:18 ,

Johnson 6

400 EUR

29 Qer 02:17 ,

Honda 2.3 cv

300 EUR

23 Qer 13:26 ,

Gomone

750 LEK

23 Qer 11:37 ,

Anie

30 000 EUR

12 Qer 01:33 ,

Sacs 7 metra

25 000 EUR

01 Qer 07:00 ,

Gomone orizon

27 000 EUR

01 Qer 07:00 ,

gomone 5.2m

9 800 EUR

19 Maj 16:31 ,

Shitet gomone

13 000 EUR

Në fillim