Blej Anije me Motorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Suzuki , 221
Shetland , 9
Honda , 76
Bayliner , 16
Yamaha , 313
SeaDoo , 14

Anije me motor të reja dhe të përdorura në shitje. Blej anije të ndryshme me motor si skaf, gomone me motorë, vark peshkimi, mini jaht, anije peshkimi, dhe shumë të tjera. Kërkoni për anije të markave dhe modeleve të ndryshme në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet për anije me motorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.

Posedoni anije me motor nga markat e ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al. Krijo njoftime tani!


Dje 18:10 ,

Evinrude 25

200 EUR

Dje 11:07 ,

Shitet Skafi

15 000 EUR

23 Tet 09:08 ,

Motorr per gomone

470 EUR

21 Tet 11:50 ,

Yahama

1 200 EUR

19 Tet 11:00 ,

Shitet Skafi me motorr

15 000 EUR

MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të anijeve me motorë nga markat dhe modelet e ndryshe. Shikoni njoftimet për skaf, mini jaht, varka, varka peshkimi apo anije peshkimi dhe shumë të tjera.

Të gjitha llojet e anijeve me motor në shitje

Në MerrJep.al ju mund të gjeni anijen që ju përshtatet juve në mesin e mijëra njoftimeve. Gjeni anije me motor nga më të ndryshmet si Skaf Suzuki, Gomone me motor Suzuki, Honda marine, Honda 50 CV, Honda Four Stroke, Mercury Marine, Selva 25 HP, Selva Marine, Mostro Yamaha, Yamaha F350 Fostroke, Yamaha S, Yamah Foribord, Yamah 50HP, Coverline 640, Sea Doo, Sea Doo Bombardier, Sea doo Spark, dhe shumë marka dhe modele të tjera në shitje.

Blej dhe shit anije me motor në MerrJep.al

Nëse posedoni anije të ndryshme me motor të reja apo të përdorura ju mund ti shisni ato lehtëdhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime sot duke plotësuar formularin me tëdhëna të anijes dhe shisni skaf, minijaht, jaht, gomone me motorë, varka me motor, anije peshkimi dhe mjete të ndryshme.
Në fillim