Vlorë | Anije dhe skuterë uji | Anije me motor | Suzuki

28 Gush 11:10 ,

Okazion skaf 5 metra

2 500 LEK

28 Gush 11:06 ,

Okazion

2 500 LEK

03 Gush 10:09 ,

Okazion

2 000 LEK

01 Qer 07:00 ,

Gomone orizon

27 000 EUR

19 Maj 16:31 ,

Shitet gomone

13 000 EUR

10 Mar 16:43 ,

Shitet Skafi me motorr

15 000 EUR

22 Jan 17:00 ,

SKAFE

6 000 EUR

19 Sht 19:19 ,

SHITET GOMONE

14 500 EUR

18 Gush 10:05 ,

Skafe

3 500 EUR

13 Pri 18:14 ,

Skaf

10 000 EUR

11 Mar 20:20 ,

Skaf

10 000 EUR

01 Korr 21:56 ,

Skaf

3 300 EUR

23 Tet 16:33 ,

Okaziionn

3 000 EURNë fillim