Gjithë Shqipëria | Anije dhe skuterë uji | Skutera uji | merrjep.al

Yamaha , 132
Suzuki , 3
Polaris , 2
Kawasaki , 10
SeaDoo , 57
Yamaha , 1
15 Gush 21:12 Skutera uji , Sarandë

Yamaha FZR

6 000 EUR

Në fillim