Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 568305
Vendbanime , 108697
Elektronika , 104931
Të tjera , 34818

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:41
Linku:
,

����Mercedes-Benz C clas 2013 super gjendje����

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Qer 17:52
Linku:
,

Apartament ne lungomare Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:31
Linku:
,

Makina e sapo ardhur nga Amerika! Gjendje perfekte!

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:47
Linku:
,

Golf 6 Plus 1.6 benzin/gaz Bifuel

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:29 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:29 ,

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME TVSH TE PAGUAR

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:29 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 ,

MERCEDES S 550 LUNGO 4 MATIC 2011 ME DOGAN

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:29 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN

6 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:29 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

MERCEDES E 200 CDI AVANGARD AUTOMAT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER 2 DHOMA VITI 2013

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2013 ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:28 ,

Shitet nderrohet c class

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:27 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 ,

Jepet Apartament 2+1 prane Shkolles "Mihal Grameno"!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:27 ,

Shitet Benz e270

30 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 ,

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:27 ,

Shitet C klass panorame full options nga Belgjika����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 ,

Passat viti 2013 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 10700 €

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:27 ,

Passat 1.9 nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:27 ,

6200 eur CADDY 1.6 NAFTE Viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:27 ,

Ford Fiesta viti 2010, manual, 1.4 benzine-gaz, 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:27 ,

Okazion VW Golf 7 2.0 TDI BlueMotion Panorama Full Opsions

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:27 ,

Bmw lt 1200

1 EUR

Viti: 2001

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione