Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 422474
Elektronika , 91705
Vendbanime , 76128
Të tjera , 21513
Dje 13:02
Linku:
,

Shitet Ford Fiesta

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 00:45
Linku:
,

GOLF 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 08:15
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz E-270 Cdi

343 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:28 ,

Reno megana..shitet ndrrohet.

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:28 ,

E 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:28 ,

Mercedes evo 320 pa taks lluksi

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:28 ,

Audi A3 1.9 automat

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

SHITEN 2 C CLASS 220 NAFT 2008 AUTOMAT DHE MANUAL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 ,

SHITEN 3 TOYOTA YARIS 1.4 NAFT TE VITIT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:28 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 6 MARSHE��������

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:28 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 91.000 KM����

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:28 ,

����OKAZION����

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Automat

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:28 ,

CADDY 1.4 BENZIN/GAS FATUR TVSH����

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:28 ,

Audi a4 1.9 i thjesht..taksa te sapo paguera ..

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:27 ,

Bmw X5 Automat Targa AA M.Nderrimi

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:27 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT AUTOMATIKE 2007 161.000 KM

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:27 ,

Shitet VW Golf 1.9 TDI , 2005 ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

FORD FUSION 1.4 NAFT 2006 169.000 KM ORIGJINALE

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:27 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Sot 17:27 ,

MERCEDES E320 CDI 4MATIC AVANTGARDE

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:27 ,

Bmw X5 3.0 Targa

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Mercedes e 270 Amg ..ndrrohet..

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:27 ,

Apartament 1+1 me qera Rruga e Elbasanit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:27 ,

Tata Indica 1.3 MJT Targa AA M.Nderrimi

3 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999


Në fillim