Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 394251
Elektronika , 89294
Vendbanime , 73370
Të tjera , 17924
27 Maj 19:47
Linku:
,

VW Passat Okazion

8 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:48
Linku:
,

BMW 320 Diesel

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21
Linku:
,

Vw Passat 2008 B6 benzin/gaz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 02:06
Linku:
,

Vile 3-kateshe, rruga "Nikolla Lena",52

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170

04 Qer 20:56 ,

Opel Corsa 1.3 nafte -04

3 199 EUR

04 Qer 20:27 ,

VW GOLF IV -01

3 000 EUR

04 Qer 19:07 ,

Apartament prej 94m2 ne Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 18:27 ,

Opel Corsa 1.3 nafte -04

3 199 EUR

04 Qer 18:04 ,

JEPET ME QERA

Numri i dhomave: 1
04 Qer 18:03 ,

Ford Focus 1.6 nafte -07

6 399 EUR

04 Qer 16:43 ,

Shtepi esht e rikomstruktuar me arredim bashkohor.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim