Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 408198
Elektronika , 91349
Vendbanime , 73869
Të tjera , 20053
Dje 17:25
Linku:
,

Mercedes Benz B-class 200 diezel

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 13:40
Linku:
,

Volvo

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:17
Linku:
,

Mercedes-Benz E200 BlueEfficency

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

11 Nën 22:12 ,

VW Passat 07.2000

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 21:34 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:22 ,

Apartament me qera në Durrës plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Nën 21:05 ,

Jepet me qera 2+1 me qera ne rus katolik 140 euro

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Nën 21:05 ,

Apartament

45 500 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Nën 21:05 ,

Shitet ampartamet 1+1 papafingo,kati 6 LUX

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Nën 20:53 ,

Volpino.

200 EUR

11 Nën 20:53 ,

Shitet peugeot 1.6 benzin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 20:31 ,

VW Toureg -05 2.5 tdi automatic full

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 20:24 ,

Audi A4 benzin gaz TFSI -09

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 20:12 ,

benz

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 20:12 ,

Shes

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 20:11 ,

Mercedes Benz 2.2 2005

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 19:52 ,

okazion

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 19:52 ,

IVECO DAILY

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 19:44 ,

Hyndai

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 19:23 ,

bmw 320 lok M

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim