Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep.al: Apartamente me qera në Tiranë, Durrës, Vlorë dhe më gjerë

Tiranë , 40327
Durrës , 5570
Vlorë , 3432
Shkodër , 1295
Sarandë , 444
Elbasan , 390
Korçë , 345
Fier , 264
Lezhë , 224
Shfaqni të gjitha

Kërkoni apartamente me qera në Tiranë, Durrës apo qytete të tjera të Shqipërise? Mos kërkoni më larg se MerrJep! Me një përzgjedhje të gjerë të listave me qera, MerrJep e bën të lehtë gjetjen e shtëpisë tuaj të ardhshme. Pavarësisht nëse po kërkoni një apartament 1+1 me qera Tiranë ose nje apartament 2+1 me qera në Durrës, një apartament me qera ditore ose diçka në mes, MerrJep ju ndihmon.


Nga apartamente me qera Vlorë, Elbasan e më gjerë, MerrJep ju lidh me opsionet perfekte te qerasë. Mos prisni më, filloni kërkimin tuaj sotMerrJep dhe gjeni qeranë tuaj të ëndrrave me vetëm disa klikime!

Sot 00:50
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera 2+1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Shkodër

Jepet me Qira 2+1 prane Kinemase

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per qira te Pazari i Ri

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK ISH PARKU!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA , LAPRAK

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 110 M2 ME QERA TE RRUGA E DURRESIT 1.000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK ZOGU I ZI 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Apartament me Qira 2+1 ,prane Stadiumit Dinamo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Bulevardi "Migjeni", Unaza e Re

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

❗ Jepet apartament 2+1 me qera tek Shkolla Kuqe.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 SHKEMBI KAVAJES,DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTMENT 2+1+BLK ME QERA TE UNAZA E RE 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 70 M2 ME QERA TE RRUGA NDRE MJEDA 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 ASTIR 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 00:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE SAN PIETRO!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE VASIL SHANTO 750 EURO

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK STADIUMIT DURRES!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Apartament me Qira 2+1 ne Qender

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

❗️Jepet apartament me qera 2+1 te Rr. Mine Peza❗️

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1, Yzberisht

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 BLLOKU 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Jepet me Qira Garsoniere ,Qender -Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GODINE MULTIFUNKSIONALE PER QERA, LAKNAS, TIRANE‼️

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

⚡Apartament 1+1 me Qira ne Myslim Shyri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 te Square 21

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK KODRA E DIELLIT 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë

600 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet ambient për zyrë për qira në Bllok❗️

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar

Gjetja e qerasë suaj ideale në MerrJep: "Apartament me qera 1+1", "Hyrje me qera"


Jeni në kërkim të apartamentit perfekt me qera në Shqipëri? Platforma jonë ofron një eksperiencë të qetë për përdoruesit që kërkojnë apartamente me qera në qytete të ndryshme si Tirana, Durrësi, Vlora, Elbasani dhe më gjerë. Qoftë nëse jeni duke kërkuar për një apartament komod 1+1, një plan urbanistik të gjerë 3+1, apo edhe qera ditore, MerrJep ka një gamë të larmishme listimesh që i përshtaten nevojave tuaja.


Funksionaliteti ynë intuitiv i kërkimit i lejon përdoruesit të filtrojnë listat bazuar në vendndodhjen, gamën e çmimeve, numrin e dhomave të gjumit dhe kritere të tjera.


Kërkoni me fjalët kyçe si "apartament me qera Durrës", "apartament me qera Tiranë", "apartamente me qera ditore", "apartamente me qera Lushnjë", "apartamente me qera Pogradec", apo "apartament me qera Vlorë".


Nëse dëshironi të tregoheni më specifikë mund të kërkoni edhe me këto fjalë: "apartament me qera në Tiranë, Komuna e Parisit", "apartamente me qera Elbasan, te Kalaja", "apartamente me qera Durrës, tek Amfiteatri", apo "apartamente me qera Tiranë, Astir".


Çdo listë apartamentesh në MerrJep ofron detaje të plota për t'ju ndihmuar të merrni një vendim të informuar. Nga fotot dhe përshkrimet e pronës deri te lehtësitë, kushtet e qerasë dhe informacionet e kontaktit, ne sigurojmë që të gjitha informacionet e nevojshme të jenë të disponueshme në majë të gishtave tuaj. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për një apartament me qera në Vlorë apo Lushnjë, gjithçka që duhet të dini do të gjeni direkt në platformën tonë.


Listoni apartamente me qera në MerrJep.al: "Jepet apartament me qera"


Jeni pronar që kërkoni të jepni një shtëpi me qera në Shqipëri? Me MerrJep.al, renditja e pronës suaj me qera është një proces i pandërprerë që ju lidh me qeramarrësit e mundshëm në çdo kohë.


Thjesht krijoni një llogari, ngarkoni fotot e apartamentit tuaj dhe jepni përshkrime të hollësishme duke përfshirë kushtet e qerasë, lehtësitë dhe informacionin e kontaktit.


titullin dhe përshkrimin tuaj shkruani fjalë të cilat do të tërheqin qeramarrësit e mundshëm si: "hyrje me qera Durrës", "hyrje me qera Tiranë", "jepet me qera 1+1", "jepet me qera Tiranë" apo "jepet me qera 2+1". Mund të tregoheni më detajistë dhe të shkruani "garsoniere me qera, Komuna e Parisit", "apartament 2+1+2 me qera, rruga e Kavajës", "jepet me qera apartament 2+1", "jepet me qera apartament 1+1".


Përpiquni të shkruani në përshkrimin tuaj të dhëna të cilat do të bëjnë qeramarrësit kuriozë, të tilla si: "apartamenti është i mobiluar", "pallat të ri", "banuar më parë", "pranë pastiçeri Reka", "kuzhinë më vete", "me qera apartament 2+1 i mobiluar", “apartament 2+1 me qira kati i parë", "ndodhet afër Tirana Garden Building", "me 1 post parkimi", "ndërtim i ri me ashensor", "te Pazari i Ri", "jepet me qira apartament 2+1+2" ose "3+1 me qira".


Përfshini në përshkrim numrin e tualeteve, dhomave dhe ballkoneve, sikurse nëse ambienti ndodhet në një kompleks të ri, modern apo pallat të restauruar. Si përshembull: "apartament 1+1 me 2 ballkone", "në katin e dytë", "1 tualet", "2+1+2wc", "3 dhoma gjumi" "kati 6 me ashensor", "ideal për familjarë" apo dhe "hapësirë edhe për një çift".


Shkruani vendndodhjen duke u treguar sa më konkrete si: "sipër hotel Dea", "Bulevardi i Ri", "Rezidenca Kodra e Diellit", "Kopshti Zoologjik", "rruga e Elbasanit", "Liqeni i Thatë", "ish- Dogana", "Porcelan". Dhe sigurisht mos harroni çmimin, qoftë në Lekë apo në Euro: "500 euro në muaj", "300 mijë Lekë".


Me ndërfaqen tonë miqësore për përdoruesit dhe mbështetjen e dedikuar, dhënia me qera e apartamentit tuaj në MerrJep.al nuk ka qenë kurrë më e lehtë.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione