Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volswagen Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Mijera njoftime për VW Volkswagen Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje.

Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 17:24
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat Alltrack 2.0 TDI 4Motion DSG

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kavajë

SHITET PASSAT SE VERSION USA 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0 TDI SEL

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 00:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 VW Passat 2.0 TDI SEL Premium

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2014 2.0 NAFTE

9 500 EUR

Dje 23:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Automat

3 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shiitet passat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion 1200€ Passat 1.9 tdi e kuqe

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.5 Benzine

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2007

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 21:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kavajë

PASAT 2.0 DIESEL AUTOMAT FULL OPSION

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

OKAZION.. Shitet Volkskwagen passat B6 2006 Full

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat b8 2.0 variant facelift

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Vw passat sel 2.5 benzin Automatik viti 2013

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

����OKAZION WOLKSVAGEN PASSAT 2.0 BENZINE GAZ

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

Shitet Pasat 2015 i diskutushem

12 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shite ndrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASTAT ( AUTOMAT )

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SHITET PASSAT

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet passat 2014 7600 euro okazion

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat 2 nafte viti 2014 7600 euro

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGRN PASSAT 2015 NAFTE 2.0 KAMJO AUTOMAT

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2012 2.0 nafte kambio automatike

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 1.9 TDI NAFTE MANUAL VITI 2005… SUPER OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:06 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2012 2.0 nafte kambio automatike

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Passat 2.5 Benzin/Gaz 2013

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW PASSAT SEL 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT SE 2.5 Benzine Okazion

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Makina me qera ne rinas 0674545000 renta car rinas

20 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 14:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shes makinen VW Passat 2015 ..

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI 2012

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion 2012 Super Gjendje ����

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

PASAT MANUAL

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:41 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 DIESEL. AUTOMATIKE. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Passat në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Passat


Keni VW Volkswagen Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione