Publikuar: Qer 14 2024 08:27

SHITET 🇨🇭 VOLVO XC60 🇨🇭D5 AWD FULL OPTIONS 2012

EUR

Publikuar: Qer 14 08:27
Shikime: 181
SHITET VOLVO XC60 2.4 D D5 AWD (ZVICREEE)
- 2.4 Nafte Euro 5
- 207400 km ( me liber sherbimesh te verifikueshme)
- Viti 2012
- Kambio Automatike
- AWD (4X4)
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Pilot automatik & limitator shpejtesie
- Blindspot Assist
- City Safe (frenon automatikisht ne rast rreziku)
- Line assist (ruan korsine ne rruge)
- Sensor parkimi + Camera assist
- Sensor dritash + shiu automatike
- Panorama xhami
- Keyless Go Start/stop
- Keyless Entry (hapje dhe mbyllje me buton tek dorezat e dyerve)
- Full led para dhe pas + Bixenon (me drejtim lart posht majtas djathtas sipas terrenit)
- Audio Fm/am Cd player/MP3/AUX/USB/bluetooth
- Volvo Navigation System
- Bagazh mbyllie dhe hapje me buton
- Pasqyra elektrike + mbyllje elektrike
- Sendile elektrike + memorie + ngrohje para dhe mbrapa
- Interior Full lekure ngjyre bezhe shume e paster
- Klima AC Automatike bi-zone
- Xhama te zinj
- Disqe 18" me goma te reja Continental
- Makina eshte e ardhur nga Zvicra, full nga pjesa e ekstrave me dogan te paguar gati per targa, ne gjendje perfekte henerike motorrike, estetike.
- Cmimi 11.700 Euro
-Cel 00355674188651


MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Okazion ndrrohet rolex Automat Audi porsche fiat lancia benz bmw dizel benzin gazSiguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
181
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674188651

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione