Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 22 2024 02:03

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durre

EUR

Publikuar: Qer 22 02:03
Shikime: 169
Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durres

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durres. Shtepia organizohet nga 1 dhome ndenje +kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Siperfaqe ndertimi eshte 98.11m2 me certifikat, siperfaqe trualli eshte 700m2. Ndodhet ne nje zone shume te qet, ideale per te jetuar.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 98.11m2
• Siperfaqe trualli 700m2
• 1 dhome ndenje + Kuzhine
• 2 dhoma gjumi
• 1 tualet

Specifikime te tjera:
• Garazhd
• Ndertim cilesor
• Zone e preferuar per banim, i ofron te gjitha facalitetet per nje jetes komode.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Eli Get Real Estate

Eli Get Real Estate
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione