Publikuar: Korr 13 2024 11:23

Pc Gaming (Çmim i negociueshem)

EUR

Publikuar: Korr 13 11:23
Shikime: 43
Përshkrimi:
Shitet kompjuter HP Z240 me specifikimet e mëposhtme:

Procesor: Intel Xeon E3-1230 v5
Grafikë: NVIDIA GTX 1060 3GB
Memorie RAM: 16GB
Disk i ngurtë SSD: 256GB
Karakteristikat kryesore:

Performancë e lartë: Procesori Intel Xeon E3-1230 v5 dhe grafika GTX 1060 ofrojnë fuqi të mjaftueshme për përdorim profesional dhe lojëra.
Shpejtësi dhe Efikasitet: SSD-ja prej 256GB siguron shpejtësi të lartë të leximit dhe shkrimit, duke përmirësuar ndjeshëm performancën e përgjithshme.
Multitasking: Me 16GB RAM, ky kompjuter mund të përballojë shumë aplikacione të hapura njëherësh pa ngadalësime.
Gjendja: Në gjendje shumë të mirë, i mirëmbajtur dhe gati për përdorim.

Përdorime të rekomanduara:

Puna profesionale (dizajn grafik, montazh video, inxhinieri, etj.)
Lojëra të nivelit të mesëm dhe të lartë
Multitasking dhe detyra të përditshme
Lojëra dhe Performanca:
Ky kompjuter mund të luajë lojërat e mëposhtme me këto performanca:

Valorant: 120-150 FPS në cilësime të larta
Fortnite: 60-100 FPS në cilësime mesatare-të larta
Minecraft: 100-150 FPS në cilësime të larta
PUBG: 50-70 FPS në cilësime mesatare
CS2 (Counter-Strike 2): 100-130 FPS në cilësime të larta

Çmimi:500€

Kontakti:

Për më shumë informacion ose për të bërë një ofertë, ju lutemi kontaktoni nëpërmjet mesazhit privat ose telefononi në numrin 0698760074.

Faleminderit!


Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
43
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione