Publikuar: Korr 13 2024 10:18

MERCEDES BENZ C200 2006-2007

EUR

Publikuar: Korr 13 10:18
Shikime: 102
Shitet makina ne gjendje shum te mir e sapo erdhur nga Gjermania sapo targuar 03 07 2024 taksa siguracion e kualidim 2025 dhe 2026 kualidimi me Servis te sapo bere vaj filter vaji filter ajri filter nafte makina esht shum e mbajtur DISQE ALUMINI
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
102
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696166684

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione